Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kezdjék el a csajozást/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjék el a csajozást/pasizást?

Figyelt kérdés

Szóval...remélem nem bántom meg nagyon egyikőtök értékrendjét sem, de már kicsit uncsi az, hogy ha egy x évnél fiatalabb (általában lány) ír szexuális jellegű kérdéseket (mondjuk legyen 14), akkor olyan válaszokat kaphat, hogy ne szexelj ennyi idősen, hűde gyerek vagy, stb...nekem ezekkel már a tököm televan...ennyit lebír írni és kész...ja és persze ezek kapják a 100%-okat vicces:D:D

Ezt ti miért gondoljátok jónak?? A nő 12 éves korától eshet teherbe, tehát normális esetben elég nyilvánvaló, hogy kívánja is a szexet ebben a korban.

Én sem tartom jónak, ha valaki ilyen fiatalon több ****t fogott, mint kilincset, de miért ne dughatna egy (vagy több) jót?? És miért ne akarhatná elveszteni a szüzességét?

Tudom, vannak köztünk apácák, akik a "hűdejó x pasi várt rám éveket, és még 25 évesen is szűz vagyok dejóóó jeee" elveket vallják. De csak, mert valaki ilyen, miért nem fogadja el, hogy van, aki szeret élni és szeret adni-kapni, élvezni az életet? És ha már egyszer a természet úgy rakta össze a leányzókat, hogy 12 éves koruktól nemileg érettek legyenek, és tisztában is vannak a fogamzásgátlással, illetve az egyéb kockázatokkal (mert azért valljuk be, legtöbbjük tisztában van ezekkel), miért ne érezhetnék a párjukat közelebbről??

Mik az ellenvetések? Vagy miért hurrogjátok le őket? Van valami normális dolog a háttérben, vagy csak a szimpla irigység a fiatalságukra?

19/f


2009. márc. 20. 13:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%

szia!

Én 14 éves lány vagyok most 8.kos s az osztályban és a baráti körömben is vanak olankok akik nem szűzek 13-16 év közötiek...

Igazad van hogy nem kell minket le hurogni korombelieket pl: hogy"kis pisis ingább hanyagold a témát" vagy "meny visza a sulipadba s tanuljmeg írni"

ezek olyan szánalmasak arra nem gondolnk hogy itt nem az írást nézik...pl én 4 vok helyes írásbol itt 1...a figyelmetlenségem miat..nem érdekel most az írás ara koncentrálok amit le írni akarok nem ahogy...

s ebben a korban igaz hogy érdekel a sex s ha valakinek ze baj ako ez van!

2009. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 14 éves lány, aki játssza az agyát, hogy nem tud írni. Tudod, kiállítasz magadról egy képet az írásod, szóhasználatod, nyelvi igényességed alapján. Nekem nem probléma, hogy most kőbunkónak nézlek, de téged kéne, hogy kicsit zavarjon. Csak és kizárólag azért, hogy magadnak is bizonyítsd, hogy nincs igazam. Egyébként felőlem azzal fekszel le, és akkor, akivel és amikor akarsz. De ha itt megkérdeznéd az oldalon, azt válaszolnám, hogy ne csináld. De mivel nem kérdezted, ezért teszek rá magasról. Gondolod, hogy más nem?
2009. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
68%

Sziasztok. Én egy 15 éves lány vagyok. Én is leírnám a véleményemet erről az egészről és igazából kíváncsi is vagyok, hogy hogyan reagáljátok le.

Személy szerint én már 14 évesen mindennel teljesen tisztában voltam, hála az anyukámnak. Mindent megbeszélek vele és nagyon jó kapcsolatban vagyunk. Teljesen nyíltan tudok vele beszélni a kapcsolataimtól kezdve az önkielégítésen keresztül a szexig, mindenről. A legtöbb barátom/ismerősöm azonban nem, és mint még feljebb is írták már hazudnak a szüleiknek és mindent csak úgy barátok közt, sutyiban akarnak elintézni, óvszert venni mindenki tud ugyebár... A 13-15 éves korosztály elég sokat tud a szexről, nagyon sokat, de igazából az egész annyira felületes… Oké, óvszer, vérezni fog (vagy nem), ennyi.

Én még szűz vagyok és nem azért, mert nem lett volna lehetőségem elveszíteni a szüzességem, hanem azért, mert tudom, hogy azért vigyázni kell, nem mindegy, hogy milyen körülmények között és kivel történik az egész. Nem mondom, hogy én várni fogok arra, míg eljön életem nagy szerelme, de mindenképpen egy olyan fiúra van szükségem, akiben megbízok. Én úgy érzem, hogy testileg, szellemileg és agyban is fel vagyok készülve a szexre, de nem fogom csak azért megtenni, hogy meglegyen. Csak akkor, amikor úgy érzem, hogy ha ezt most kihagynám, akkor tényleg lemaradnék valamiről; amikor úgy érzem, hogy igen, ez most kell. És be kell, hogy valljam, hogy már nagyon vágyok rá.. Egyszerűen kíváncsi vagyok… :)

Én sem tartom jónak, ha valaki ilyen fiatalon (akár, mint én) ész nélkül csak úgy lefekszik valakivel, de azt kell hogy mondjam, hogy ez teljesen egyénfüggő. :) Tehát itt most meg is kérném az embereket, hogy tényleg ne általánosítsanak, mert egy évvel ezelőtt elképzelni nem tudtam volna, hogy a barátommal fogócskázunk, vagy együtt sétáltatunk kutyát…14 évesen én már többre vágytam és egyátalán nem éreztem már magam olyan gyereknek. Lehet, hogy 10 éve ez még nem így volt, de el kell fogadni, hogy a világ tényleg felgyorsult. És nem azt mondom, hogy én felnőttem.. Korántsem.. Élvezem az életet, a gondtalanságot, hogy bármi problémám van tudom, hogy a szüleim mögöttem állnak és most úgy érzem, hogy soha nem akarok felnőni.^^

Na, igazából csak ennyit akartam mondani.. Hogy ilyen is létezik…

2009. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
14 éves lánynak. Ha érdekelne, hogy mit akarsz mondani, akkor figyelnél a helyesírásre, mert így érthetetlen a mondanivalód. Az előttem szólónak meg, hogy én volt a kutyasétáltatós. Nem 14 éves koromban volt ez, hanem 11-12-13. Emellett képzeld el, hogy csak "ezen" járt az eszem, de ez nem jelenti azt, hogy rögtön akartam is csinálni, én igenis vártam a nagy szerelemre. Teljesen felvilágosult voltam, mert mindigis éredekelt a biológia, nem véletlenül írtam a kutyákat, mert komolyan foglalkozom velük (értsd mestertenyészet, 14 éves én a kutyám egyedül hordtam fedeztetni, és én segítettem világra a kölykeit) és most is biológia tagozatra járok egy olyan helyre ahova egy évben 17 "biológust" vesznek fel! Az életemben mindig a szerelem volt az egyetlen és lgfontosabb álom semmi más nem nagyon érdekelt, és a második helyet rögtön a testiség foglalta el. Mégis alapnak gondoltam, hogy nálam van egy "korhatár" amit saját magam állítottam. Ja és a 10 évról annyit, hogy 18 vagyok most szóval 10 évvel ezelőtt azon izgultam, hogy milyen lesz az általános iskola. De még mindig azt gondolom, hogy végig sétálok a gimi folyosóján és elképedek. Lehet, hogy a kőkorszakban kéne éljek, de egyszerűen félek a 14-15 éves elsősöktől, mert azt hiszem, hogy idősebbek nálam! De aztán tudod kicsit vicces amikor ehhez a legalább 20 éves külsőhöz gyerekviselkedés társul...
2009. márc. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg hidd el, senki sem érzi magát gyereknek 14 évesen... :) Mindenki azt hiszi, hogy milyen nagy már, és milyen sokat tapasztalt. Sosem olyannak érzi magát az ember ahány éves... Én is kikértem 14 évesen, azt éreztem, hogy nem vagyok gyerek. Kissé túlkorosan viselkedem... És tudod mit? Sajnálom! Sajnálom, hogy kimaradok a gyerekdolgokból, és hogy kiközösítettek akkor, mert nem úgy gondolkodtam mint ők... Aztán 18 évesen mindenki azt mondja, hogy érettségi, meg már nagy vagy... De egyáltalán nem érzem magam annak... Pedig sosem voltam felelőtlen vagy ilyesmi...
2009. márc. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, 12-13 évesen még gyerek egy gyerek! sőt , még van, aki 18 éves fejjel sem tud felnőttként gondolkodni és viselkedni...sőt, itt ate példád, te már 19 vagy, mégis olyan a felfogásod mint a 13 éves gyerekeknek.

és elárulok neked valamit a lányok biológiájáról, amivel te érvelsz: 12 évesen csak ELKEZDŐDIK a lányok nővé fejlődése! de ez koránt sem jelenti azt,hogy pusztán azért mert már képesek lennének"elméletben" gyereket szülni, szexelniük is kell. Ugyanis mire végleg nővé érnek és az összes szervük kifejlődik ténylegesen, már a 16-ot tapossák legjobb esetben is. És amíg ezek a szervek fejlődésben vannak, nem lenne szabad zaklatni őket, mert nagyobb bajok is lehetnek belőle később(akár meddőség is). Te sem költözöl be egy házba rögtön, amikor elkezdik az építését, csak akkor, ha már van rajta tető is meg ajtók, ablakok...szóval ha készen van...nem?

2009. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Én vagyok aza 14 éves lány kit ugy lke hurogtatok páran.

Elöször is még szűzvagyok.

Nem magamrol beszéltem hanem az oszt társaimrol,am meg nem teszek fel ilyen kérdéseket h most én terhes vok meg ilyenekm e tzisztában vagyoka z ilynekel hála anyumnak meg a suliba a tanároknak.

Nálunk a suliba ez a téma sokszor fel kerül a tanárainkal eröl ugy beszélünk mintha otthon mit főzöt anyu akármit kérdezhetünk nincs szükségem ilyen oldalra én ide csak azé jötem fel me unatkozom s max válaszolok de nem kérdezek.azt majd inkáb anyuméktol.

És bocsánat az írásomért...ennyit tehettek nektek az érdeketekben!

S ha nem tetszik ne olvazsd az rásomat köszi

2009. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
haha kis olyan jót elröhögök az ilyen kérdéseken, de én is azt mondom hogy legalább a középiskolát megkéne várni evvel, nem vagyunk cigányok akik a családipótlékért 12 évesen szülnek.
2009. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
azért annyit hozzá tennék ehez,hogy én már 10 évesen tudtam mi az a szex!!!Vannak olyan szülők akik úgy vannak vele,hogy még csak 11-12 akkor még ráér ne mondjunk neki semmit!Na ez bazinagy baromság!Mert az egy dolog,hogy a SZEXRE ráér,de arra (én szerintem)már elég érett,hogy tudja mi az a szex.Azt viszont támogatom,hogy 12-14 évesen még nem kell csinálni,mert bármi becsúszhat!Igaz még nem vagyok több 13-nál de azért agyam az még van!!!És lehet,hogy van aki kívánja meg minden ez egy dolog!DE csak addig fogja,amíg az első meg nem történik,mert (ahogy ezt már más is írta!)fájhat,sőt az első szerintem tuti nem valami kellemes érzés,legalábbis akkor,ha 12-18 vagy.Nekem a szüleim le is szedné a fejemet,ha 15 éves koromig csinálnám!Azt mondta utána lehet(VÉDEKEZÉSSEL!!!)de mondtam neki hogy én 17-19 ig nem akarom!!!Tehát nemtudom ki írta ezt de nekem nagyon nagy hülyeségnek tűnik,mert 14-16 évesen még nem kell csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A pumpa picit felment nálam mikor olvastam a kérdést.

Kedves kérdező! Ne haragudj meg hogy ezt mondom de hülyeség a gondolkozásod. Abban igazad van hogy mindenki előbb szexel és ez szomorú. Engem ez annyira demoralizál hogy megfogadtam nem megyek ágyba egy lánnyal se. Azért mert nincs szerelem a mai világban nincs romantika csak " na gyere babám tedd szét a lábad aztán huzz a pi____ba."

Lelehet pontozni engem. Melegnek is titulálhattok, nem érdekel különös képen de ez a világ így rossz ahogy van.

A lányok többség K__va még ha meg is sértődnek ezért ha megmondjuk nekik az igazat. Hiszen az igazság az mi a legjobban fáj nem igaz? hallottam már olyanról hogy egy 12 évás lány 4 férfival szexelt. Szerintem ahelyett hogy itt vitatkozunk majd a saját gyerekeinket kéne majd vasmarokkal nevelni. Ha zagyva egy picit az csak azért van mert a biztosítékot kiverte nálam a kérdés de remélem érthető voltam.


19F

2010. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!