Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kezdjék el a csajozást/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjék el a csajozást/pasizást?

Figyelt kérdés

Szóval...remélem nem bántom meg nagyon egyikőtök értékrendjét sem, de már kicsit uncsi az, hogy ha egy x évnél fiatalabb (általában lány) ír szexuális jellegű kérdéseket (mondjuk legyen 14), akkor olyan válaszokat kaphat, hogy ne szexelj ennyi idősen, hűde gyerek vagy, stb...nekem ezekkel már a tököm televan...ennyit lebír írni és kész...ja és persze ezek kapják a 100%-okat vicces:D:D

Ezt ti miért gondoljátok jónak?? A nő 12 éves korától eshet teherbe, tehát normális esetben elég nyilvánvaló, hogy kívánja is a szexet ebben a korban.

Én sem tartom jónak, ha valaki ilyen fiatalon több ****t fogott, mint kilincset, de miért ne dughatna egy (vagy több) jót?? És miért ne akarhatná elveszteni a szüzességét?

Tudom, vannak köztünk apácák, akik a "hűdejó x pasi várt rám éveket, és még 25 évesen is szűz vagyok dejóóó jeee" elveket vallják. De csak, mert valaki ilyen, miért nem fogadja el, hogy van, aki szeret élni és szeret adni-kapni, élvezni az életet? És ha már egyszer a természet úgy rakta össze a leányzókat, hogy 12 éves koruktól nemileg érettek legyenek, és tisztában is vannak a fogamzásgátlással, illetve az egyéb kockázatokkal (mert azért valljuk be, legtöbbjük tisztában van ezekkel), miért ne érezhetnék a párjukat közelebbről??

Mik az ellenvetések? Vagy miért hurrogjátok le őket? Van valami normális dolog a háttérben, vagy csak a szimpla irigység a fiatalságukra?

19/f


2009. márc. 20. 13:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

A kommentedből is az derül ki, hogy bizony el tudunk bizonytalanítani a kérdésedet illetően! Máris azt mondod, a 14-15 évesek vannak felkészülve, előbb még 12-ről volt szó! És te is belátod, hogy a fogamzásgátlással nincsenek tisztában, nincs felelősségük, és nem csak ilyen téren, hanem máshol /iskola.../ is.

Végül pedig: kh-ban dolgozom, és rengeteg, mondom rengeteg az abortusz 14-18 éves korban, elképesztő, hogy milyen mértékű. Később ezek fognak sorozatosan elvetélni... Mert a szexhez testileg megértek, de fejben aligha!

2009. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nézd, azért írtam ki a kérdést, mert el lehet bizonytalanítani, és igen, érdekel mások véleménye (ha értelmes, és nem csak annyi, hogy fiatalok=csakmegdugatjákmagukataztánabortuszésjönnekidesírnihogymilegyen) különben nem kérdeztem volna meg :D

De egyébként én fent is 14-et írtam példának, a 12 az arra vonatkozott, hogy átlagban attól kezdve érnek meg.

Az abortusz pedig azt jelenti, hogy ha egy 14 éves esik véletlen teherbe, akkor ő azt szinte biztosan elveteti, míg ha egy 24 éves, akkor nem. De attól még mindkettő lehetett véletlenül, szerintem ebből nem következik, hogy felelőtlenebbek...

A "Mert tudom, hogy igazam van" mondatokkal és a mögötte álló gondolatokkal szerintem gáz van, sosem tudhatod...én sem tudom...maximum úgy gondolom.

2009. márc. 20. 14:52
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, majdnem egyről beszélünk, látod! Az is lehet véletlenül, ha egy 14 éves esik teherbe, és az is, hogy egy 24 éves. És egy 24 éves simán megtartja. Mert esetleg biztos kapcsolata van, elég felnőtt ahhoz, hogy munkát vállaljon, hogy megoldjon nem várt helyzeteket. Egy 24 éves NŐ örömét lelheti a babában akkor is, ha nem várta. Mit tud ezek közül megtenni egy 14 éves KISLÁNY? Jöhet a rettegés, a sírás, a családi balhé, az abortusz, a lelki törés, a lelkiismeret-furdalás, apuka már nincs sehol, mert ő is csak 15 volt. A leányzó szülei meg oldhatják meg a helyzetet, amit a kislányuk csinált nekik. Míg egy 24 éves majd önmaga felel a tetteiért. Véleményem szerint ez a különbség a két véletlen között.


Akkor úgy gondolom, hogy igazam van. De amiben én biztos vagyok, arra azért mondhatom, hogy tudom, nem? :)

2009. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én nem állítok semmit, csak az én gondolataimat írom le.

Szerintem elég szánalmas, mikor kamaszok azt írják, h azért mondják nekik az idősebbek, h ne k*féljenek orrba szájba, mert irigykednek rájuk!! Ezt te sem gondolhattad komolyan! Én ezt a fajta gyerekkort sose szeretném senkinek, még az ellenségeimnek se. Az, h 14 éves koromtól hormonokkal bombázzam magam, meg venerológiai(nemi betegségekkel foglalkozó) rendelésekre járjak.. És h 16 éves koromra egy kiégett rib*nc legyek.. Tényleg irigylésre méltó..

Azt, h mivel vannak tisztában a mai tinik, inkább hagyjuk.

2009. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A frászt irigység. Hiszem, hogy felnőttként - amikor már úgy feléred ésszel, hogy a szex nem csak valami, amin át kell esni, hanem valóban kölcsönösségen alapuló élmény - sokkal de sokkal jobbak az együttlétek. Egy 14 éves, aki megkérdi, hogy teherbe eshet-e attól, hogy lenyelte orál közben a spermát, olvasgassa a biosz könyvet, mert az való neki. Ismerje meg a párját közelebbről...fogja a kezét, csókolózzon ha tetszik, töltsön azzal több időt, hogy megismerje - ezáltal saját magát is - a testiség meg bőven ráér akkor, amikor már vállalja a következményeit és nem egy barátnőtől kapott fél sürgősségi tabiban látja a problémájának a megoldását...Érted mire gondolok?

Egy tizenfiatal ott tart agyban, hogy semmit a szülőknek, megoldjuk mutyiban a haverokkal...ami sehogy sem megoldás. Én elhiszem hogy vannak fejlett ennyi idős lányok, de hogy ők teljes mértékig készen álljanak egy együttlétre...hát nem tudom elképzelni.

Én 24 vagyok, nem vagyok apáca nem neveltek annak, csinálhattam amit akartam és nekem MOST is lelkiismereti kérdést okoz a gyerektéma. Mert az felelősség, befolyásolja több ember életét, egy új élet, akit nevelni kell és ami adott esetben következménye lehet egy szexuális együttlétnek...szerinted hol fogja fel ezt egy tini? HOl?

Egyáltalán nincsenek tisztában a fogamzásgátlással - van olyan, aki megkérdi honnan tudja, hogy fordítva húzta fel az óvszert és ez még csak egy példa...

"A természet úgy rakta össze, hogy 12 éves koruktól nemileg érettek legyenek" vagyis irány a barlang, mint az őskorban és szüljön minden tizenéves, szexeljen orrba szájba, hogy elmondhassa 20 évesen már 6 gyereke van??? Azóta eltelt pár száz év...és nem kellene agyban oda visszafejlődni, hogy ha már van melle, akkor nemileg érett...Ha így gondolkodsz veled nagy baj van. Én 19 évesen a saját korosztályomban nézelődtem, a gyerekeknek meg meg kellene hagyni a jogot hogy gyerekek maradhassanak, élvezhessék, amíg tehetik.

2009. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
majd ha lesz egyszer egy kislányod és felelős édesanya leszel, meglátom, mit szólsz hozzá, ha a 12 éves kislányod hazaállít hogy dugtam egy jót anya....
2009. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%
bocs, látom fiú vagy, vedd ugy hogy apukát írtam...mellesleg pedofil vagy, hogy ennyire véded a 12-13 éves rib.ancokat?
2009. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Ha tudni akarod én szabad szellemben fogom nevelni a gyerekem, tudni fog mindent a szexről és a védekezés fontosságáról és mikéntjéről, és egyáltalán nem fogok kiakadni, ha nem 30 évesen fekszik le először valakivel, mert tudni fogom, hogy döntésének következményeivel teljesen tudatában lesz.

Szerintem nem abból áll a felelős szülő, hogy "hűha dugtál x évesen, akkor most szobafogság", meg hogy 14 évesen még legyerekezik az embert (aki így gondolkozik az valószínűleg azon kevesek közé fog tartozni, akik még tényleg gyerekek voltak ennyi idősen, vagy nem is emlékeznek rá, milyenek voltak akkor) hanem abból, hogy x éves kora előtt rendesen felvilágosítja a gyerkőcöt. Nem értem ez egyeseknek miért ciki. Na mindegy, ez más téma.

Ja és nem, nem vagyok pedofil, viszont te elég szánalmas vagy, hogy a hozzáfűzni valód ezekhez a dolgokhoz kb egy böfögéssel ér fel... :)

2009. márc. 20. 19:06
 19/30 anonim ***** válasza:
Teljesen tudatában lesz a döntésével egy 13 éves GYEREK? Basszus te egy csodagyerek voltál felnőtt aggyal, és tapsztaltan jöttél világra?!? Akármennyire okos egy gyerek, 13 évesen nem lesz tudatában mindig annak, hogy mi a következmény! Én ismerek olyan gyereket akit ilyen szellemben neveltek, felnőttként kezelték... És tudod milyen? Kibírhatatlannul viselkedik, az anyját a nevén szólítja, de a barátnőjének a karjaiban sír és lemamázza, nyáron többet dolgozik mint a szülei, de az iskolában meg szánalmas (vagyis ő azt hiszi vicces) dolgokat művel hogy észrevegyék, és nem valami boldog így...
2009. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egyébként miért ciki, ha valaki 13-14 évesen gyerek? Mégis minek kellene lennie? Én vállamom, ha ciki ha nem, hogy 13 évesen gyerek voltam. Pedig tudtam mindent a felvilágosítás témakörbe tartozik, hiszen az ország egyik legjobb iskolájába akartam biológia tagozatra menni. Mert akkor az volt a fontos, meg az, hogy mit fogok játszani, ha megírtam a leckémet. Pedig a koromnál sokkal érettebb voltam, ezért nem is szerettek a kortársaim, mindig az egykét évvel idősebbek. Attól, hogy felvilágosítod a gyereked, még igenis nem kéne szexelnie, mert akármit mondassz, az nem való egy 13-14 évesnek! Mégis mit fogsz szólni, ha a lányod beállít, hogy terhes? Az hogy elméletben tud mindent az nem jelenti azt, hogy gyakorlatban is! Felelősséget vállalni pl az óvszerért (rendes használat, önuralom stb) még a felnőtteknek sem könnyű, és még ők is hibázhatnak, nem hogy egy gyerek!
2009. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!