Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogyan lehetne ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehetne ismerkedni élőben fiúkkal? Hogy kell elkezdeni a pasizást?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön inkább nem próbálkozom.
2011. okt. 6. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kor?
2011. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
20
2011. okt. 6. 15:24
 3/22 anonim ***** válasza:
hát járj el valami buliba ugyis leszólítanak csajnak könnyebb :D
2011. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért nem ? (társkereső)
2011. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mert nem hiszem, hogy pont társkeresőn fogom megtalálni akibe szerelmes is lehetek, nem nagyon hiszek ebben főleg nem úgy, hogy sokan csak szórakozni járnak oda pasik is egyaránt.


Bulit inkább kihagynám. Ott sincs túl sok értelmes pasi.

2011. okt. 6. 15:33
 6/22 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Dottorre ***** válasza:

Akkor az utcán menj oda minden neked tetsző sráchoz, és kérdezd meg, hogy jártok e.... tudom, ez hülyeség. De ha belegondolsz, amit te írsz is az... neten nem akarsz ismerkedni, de élőben meg hülyeségnek tartod. Akkor maradsz egyedül Babám!

Ha nem szeretnél bulikban ismerkedni ,nem nagyon marad más hely ,mint a net. Chat, társkereső, fórum, miegymás.

2011. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam te észlény, hogy élőben nem akarok ismerkedni. Pont ez lenne a kérdés, hogy hol lehetne ismerkedni. Az meg egyenesen baromság, hogy azzal a szöveggel menjek oda, hogy járunk-e.

Ha belegondolsz jobban, társkeresőn kb 1% esély van a 100%-ból, hogy én ott találok valaki olyat aki nem csak szórakozni jár oda.

2011. okt. 6. 15:48
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam te észlény, hogy élőben nem akarok ismerkedni."


Ezt kijavítva inkább úgy írom, hogy : hol írtam azt, hogy az élő ismerkedést hülyeségnek tartom?

2011. okt. 6. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Bulit inkább kihagynám. Ott sincs túl sok értelmes pasi."


Hát nem tudom, de én értelmesnek tartom magam mégis járok bulizni, az értelmes haverjaimmal :) De az tény hogy ott nem igazán lehet megtalálni az "igazit".. Egyébként ez hogy a 99% csak szórakozni jár társkeresőkre sztem hülyeség, mondjuk hogy a 25%a jár szórakozni oda:) De ha rám hallgatsz és a társkereső+buli felejtős nálad, akkor az ismerőseid ismerősei között kezdesz keresgélni, illetve kijársz "haverkodni" és ott biztos találsz magadnak megfelelőt.


21F

2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!