Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kezdjék el a csajozást/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjék el a csajozást/pasizást?

Figyelt kérdés

Szóval...remélem nem bántom meg nagyon egyikőtök értékrendjét sem, de már kicsit uncsi az, hogy ha egy x évnél fiatalabb (általában lány) ír szexuális jellegű kérdéseket (mondjuk legyen 14), akkor olyan válaszokat kaphat, hogy ne szexelj ennyi idősen, hűde gyerek vagy, stb...nekem ezekkel már a tököm televan...ennyit lebír írni és kész...ja és persze ezek kapják a 100%-okat vicces:D:D

Ezt ti miért gondoljátok jónak?? A nő 12 éves korától eshet teherbe, tehát normális esetben elég nyilvánvaló, hogy kívánja is a szexet ebben a korban.

Én sem tartom jónak, ha valaki ilyen fiatalon több ****t fogott, mint kilincset, de miért ne dughatna egy (vagy több) jót?? És miért ne akarhatná elveszteni a szüzességét?

Tudom, vannak köztünk apácák, akik a "hűdejó x pasi várt rám éveket, és még 25 évesen is szűz vagyok dejóóó jeee" elveket vallják. De csak, mert valaki ilyen, miért nem fogadja el, hogy van, aki szeret élni és szeret adni-kapni, élvezni az életet? És ha már egyszer a természet úgy rakta össze a leányzókat, hogy 12 éves koruktól nemileg érettek legyenek, és tisztában is vannak a fogamzásgátlással, illetve az egyéb kockázatokkal (mert azért valljuk be, legtöbbjük tisztában van ezekkel), miért ne érezhetnék a párjukat közelebbről??

Mik az ellenvetések? Vagy miért hurrogjátok le őket? Van valami normális dolog a háttérben, vagy csak a szimpla irigység a fiatalságukra?

19/f


2009. márc. 20. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

"A nő 12 éves korától eshet teherbe, tehát normális esetben elég nyilvánvaló, hogy kívánja is a szexet ebben a korban."


Először is: nem feltétlenül 12 évesen lesz valaki nemileg érett, 10-15 éves korig teljesen természetes, hogy megjön valakinek. Na de könyörgöm, azért mert megjön, azzal nem jön együtt a szexuális vágy is, ez nem így működik!

Van pl a kisgyerekeknél is egy időszak, amikor nemileg felfedezik magukat, és észreveszik a különbséget fiú és lány közt, esetleg még dörzsölik is magukat... ettől még nem fog az ovistársára ugrani...

2009. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan nem irigylem őket. 13 éves koromban ugyanúgy szerettem élni, élveztem az életet, és adta-kaptam, ennek ellenére nem feküdtem le senkivel... A nemi érettség és az, hogy tudom, hogy néz ki az óvszer, nem elég a szexhez... Ha eddig nem vetted volna észre ezeknek az "életet élvezni akaró" 12-13-14 éveseknek a kérdéseit, akkor nézd meg őket újból! Még fogalmazni sem tud a többségük rendesen. Vagy ha le bírja írni, akkor nem fogadja el, hogy másnak is van vélménye, és a legérettebb beszólásuk, hogy azt csinálok amit akarok! A szexualitás nem csak azon múlik, hogy testileg megérik... Ez olyan mint amikor az alma már megnőtt, de még nem piros, hanem savanyú és zöld... Te akkor megennéd? Azon kívül ha annyira tisztában vannak a dolgokkal akkor minek jönnek itt megkérdezni, hogy hogy kell csókolózni? És miért van annyi abortusz? Nekem nem volt rá szükségem, hogy itt kérdezgessem meg a dolgokat, mondjuk nem is 13 évesen vesztettem el. És igen, ha nem lett volna megfelelő személy, akkor vártam volna sokáig! Pedig nem vagyok apáca...

Egyébként majdnem 18/L vagyok, és szánom az ilyen gyerekeket, mert kimaradnak a gyerekkorból...

2009. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

"és tisztában is vannak a fogamzásgátlással, illetve az egyéb kockázatokkal (mert azért valljuk be, legtöbbjük tisztában van ezekkel)" - szerintem legtöbbjük NINCS tisztában a kockázatokkal. Ha ez így lenne, nem jelenne meg naponta 10-20 kérdés, hogy ez és ez volt, vajon terhes vagyok-e. Másrészt ilyen fiatalon még ne szedjen fogamzásgátlókat, a többi módszer meg koránt sem 100%-os (még az sem az). Mi van, ha véletlenül bejön az az 5-10%, ami kockázat? Szüljön 12-14 évesen?


A másik dolog meg, hogy testileg lehet, hogy érett egy 14 éves lány a szexre, de lelkileg egészen biztosan NEM. Pl. valószínű, hogy az első alkalom nem lesz felemelő, esetleg fájni fog, vérezni fog - lelkileg nem fogja azt érezni, hogy "Hm, nem volt annyira szuper, de közel lehettem a szerelmemhez, megérte", hanem azt, hogy ez egy rossz dolog, később esetleg gátlások alakulnak ki benne, és mire lesz egy komoly kapcsolata, nem fogja élvezni.


Röviden ezért szerintem 16-18 alatt nem kéne.

21/L

2009. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Második vagyok. Egyébként nekem is volt "barátom" 13 évesen. És tudod mit csináltunk? Odaadtam neki a leckét, egymás mellett ültünk, kergetőztünk, bicikliztünk, egy ütt vittük sétálni a kutyám... Ő meg írt nekem szerelmes levelet. Lehet, hogy le vagyok maradva, de mi tök jól éreztük magunkat! Biztos hogy sokat vesztettem, nem úgy mint pl az osztálytársaim, akik 16 évesem már azért könyörögnek a batátaiknak, hogy soha de soha többet nem csalják meg őket... És nagy műkörmük van, meg bankkártyájuk, de ha valakit nem kedvelnek azt úgy mutatják ki, hogy azt kiabálják: pfúj ne ért hozzá, leprás! Azt hiszem én oviban játszottam ilyet...
2009. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

19 éves vagy, de úgy gondolkozol, mint egy 14 éves.


Javaslom abba gondolj bele, mielőtt észérveket akarsz látni, hogy 40 éves apa vagy. 13 múlt a lányod éppen. És faszija van, mondjuk egy 20 éves. És ott reszeli a saját házatokban a lányodat... téged ez hogy érintene? Örülnél neki, hogy jaj de jó, a lányom jól érzi magát? Nem hinném.

20 éves nagylányok nincsenek manapság felkészülve se a szexre se az életre, semmi intelligenciájuk... és ezek szexelhessenek nyugodtan, ahogy akarnak?

12 évesen azt sem tudják mi az a szex. Mit kívánnának rajta?


"tisztában is vannak a fogamzásgátlással, illetve az egyéb kockázatokkal (mert azért valljuk be, legtöbbjük tisztában van ezekkel)"


Dehogy vannak ők tisztában semmivel. Ki mondja el nekik? Az anyjuk akivel nem beszélnek? A "barátnőik" akik versenyt szopnak a wcben? A 20 éves faszijuk akinek csak a dugáson jár az esze felelősség nélkül? Az iskola, ahol egy kopasz 40-es faszi mutatja be, hogyan kell a gumit használni? Áhh... Ezekre a dolgokra meg kell érni...


"miért ne érezhetnék a párjukat közelebbről"

Mert az sem tudják hogy mit kellene érezniük. A romantika, az egymásra hangolódás, a közös élmények, a kollektív szerelmes tudat, érzelmi intelligencia, ezek mind kellenek egy kapcsolathoz. A szexhez is igen...

Amíg ezek kialakulnak/kifejlődnek, időnek kell eltelni. Plusz meg is kell érni rá. Egy nagyon fiatalban semmi nincs meg ezekből. A kérdéseken is látod és a való életben is láthatod.


Természetesen nem jó a várakoztatás, de a lányok ezeket azért kérdezik, mert nem tudják mi a teendő, ha szerelmesek egy fiúba, az meg szexelni akar... Nem tudják, mert nem érettek a dologra. Nefélj egy 30-as tudná mit kell csinálni. Azért tanácsolják az ilyen bizonytalan lányoknak, hogy ne tegyenek semmit, mert abból nem lehet baj.

Én meg azért szoktam mondani, hogy tegyék csak meg, mert úgyis ezt szeretnék.

De ez egy szélsőség. Aki szereti a párját, és érett eléggé, az tudja mit kell vele tenni és mikor.


Te nem tudod miről beszélsz és mit akartál ezzel felvetni. Hiába vagy 19 éves élő példa arra, hogy fogalmad nincs a világról.



25/f

2009. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
az 1 dolog h te dolog h te nemileg érett vagy de még azé gyerek fejjel gondolkozol...és nem lenne jo ha majd visszagondolsz h p...ba 13 évesen hányan megb..k...na jooo figyu én nem papolok neked én most vagyok 17..15 évesen vesztettem el és még most is együtt vagyunk és tök jo h vele vesztettem el ...az tuti h nem fogom megbánni mer olyannal voltam akit szivbol szeretek...ha te is ugy érzed h most má akarod akk tedd meg de azé gondold át...jah ha má itt tartunk van 1 barátnom akinek az 1. egy egyéjszakás kaland volt és nem bánta meg és azota is csak oszze vissza ku..at és tom h má nem erre vágyik, hanem 1 jo kapcsolatra..én nem beszéllek le semmiröl sztem nem is tudnálak...élvezd csak az életet de azér gondold át h mit teszel...
2009. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Valóban felgyorsult a világ,felgyorsult a "biológia" is!

Én 13 évesen lettem nagylány,a legjobb barátnőm 9,5 évesen!

Akkor most ez azt jelenti,hogy egy 9,5 éves is érett már a szexre,azért mert menstruál?

Én 13 évesen hagytam abba a babázást.13-14 éves koromban csak annyira érdekeltek a fiúk,hogy jönnek e fogócskázni,meg bújócskázni vagy sem!

Félreértés ne essen 24 éves vagyok és imádom a szexet,nem akarok frigid,prűd p.csának tűnni,de 12-14 éves korban még élvezze egy gyerek a gyerekkorát és ne a szexet!

Hagyja,hogy a fiúk meghúzzák a copjfát,kergesse meg őket érte,aztán menjen haza és írja meg a leckéjét!

Minden életszakasznak megvan a maga szépsége,szerintem ez 12-14 éves kor az egyik legjobb időszak!

Még játszunk,de már kezd kinyílni a világ előttünk,de ez így jó,lassan,fokozatosan ismerkedni meg mindennel!

Kezdjen el ismerkedni a testével ebben a korban,azt is épp elég idő megfejteni,aztán ha a saját testét már ismeri kezdjen el gondolkodni a pasizáson!

Valaki írta,hogy neki is volt 13 évesen barátja és abból állt a kapcsolat,hogy egy padban ültek,együtt írták a leckét és bicikliztek a szünetekben!

Na tessék!

Szuper példa!

Nem kell a felnőtteket majmolni és ilyen fiatalon zűrös kapcsolatokat a fejükre venni!

Egy felnőttenek is épp elég néha megküzdeni egy kapcsolatban a problémákkal,vagy a szakítással,akkor egy gyereknek,egy kis tininek?

Hidd el én nem irigylem a fiatalságukat!

Sőt,inkább szeretném,hogy tudjanak fiatalok lenni,tudjanak gyerekként élni!

2009. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!

"Na de könyörgöm, azért mert megjön, azzal nem jön együtt a szexuális vágy is, ez nem így működik!"

Nyilvánvalóan azokra gondolok, akiknél megjön, különben elég értelmetlen lenne ez a kérdés ;)

"Azon kívül ha annyira tisztában vannak a dolgokkal akkor minek jönnek itt megkérdezni, hogy hogy kell csókolózni? És miért van annyi abortusz?"

Aki csókolózni akar, arra sem vonatkozik a kérdés, mert ő még viszonylag messze van ettől. Az abortusz az egy jó kérdés, nem tudom, hogy a fiatalabbaknál sűrűbb-e a véletlen teherbe esés (nem az abortusz, mert abból nem lehet következtetni, hogy mennyivel gondatlanabbak az ifjabbak), mint idősebb korban.

Rendben, mondjuk, hogy nincsenek tisztában, én a saját 14-15 éves ismerőseimből indultam ki, akik igenis tisztában vannak vele. Azzal, hogy ide írnak azt jelenti, hogy _szeretnének_ tisztában lenni, és erre kapják a lehurrogást tőletek...

A 13:59-es válasz volt a legátfogóbb, kár, hogy személyeskedésbe csapdos át...de azért azt hadd kérdezzem meg: és mit gondoltál erről 10 évvel ezelőtt? (mert ahogy egyre több idő telik el a teenager évektől, elfelejtik az emberek, hogy akkor is voltak szexuálisan érettek. Én pl 14 évesen nem voltam, ez tény. Viszont az első barátnőm, akivel lefeküdtünk 14 volt...

A 14:04-es hozzászóló pedig nem olvasta végig a kérdést, de azért neki is köszönöm :D

2009. márc. 20. 14:28
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért írják nekik, hogy ne tegyék, mert semmi szükségük rá. Csak a média, a divat erőlteti rájuk ezt a túlzott "szexuális vágyat", amit 6-7 éve, ennyi idősen MÁR rám is próbáltak erőltetni, de nem ilyen szinten. Nem azért akarnak szeretkezni, mert úgy érzik, készek rá, kívánják, hanem mert ez már trend.


Mellesleg rosszul látod a helyzetet: nincsenek tisztában a fogamzásgátlással (sem). Én is azt hittem 13 évesen, hogy mindent tudok. Aztán később egy részüknek bővülnek az ismeretei a témában, a többiek meg 18 évesen sem fognak többet tudni.


Amúgy meg ne szexeljen addig egy gyerek, amíg nem áll meg (majdnem) a saját lábán. Értem ezt lelkileg, értelmileg és valamilyen szinten anyagilag. Mert egy gyerek bármikor becsúszhat, és az abortuszt is fel kell dolgozni valahogy - a gyereknevelésről nem is beszélve. Szerintem gondold ezeket végig még egyszer, mert rossz a hozzáállásod.

2009. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ki mit gondolt 10 évvel ezelőtt. Lehet, hogy ugyanezt, amit a mostani tinik (vagy hasonlókat), de valószínűleg hasonló választ is kaptunk az ilyen jellegű gondolatokra. És igazuk volt, akik azt válaszolták akkor, hogy ne tegyük meg, várjunk vele, jön majd még igazibb. Mi miért ne próbálnánk ugyanezt elmondani a mostani tiniknek? Hátha néhány komolyan veszi... Én soha nem fogom egy kérdésre sem azt válaszolni, hogy csináljon, amit akar. Mindig le fogom írni, hogy ne tegye. Mert tudom, hogy igazam van.
2009. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!