Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hany evesen kezdtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen kezdtetek a pasizast/csajozast?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elso par randi? MESELJETEK!
2009. dec. 11. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

12 éves lehettem.

Azt mondták járjak a lánnyal, mert megnő az önbizalmam, és utána több lányt meg kaphatok. Igazuk volt.

13/F

U.I : Azóta elég sok dolog megtörtént velem ilyen téren:)

2009. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jo neked :)
2009. dec. 11. 20:24
 3/22 A kérdező kommentje:
:|
2009. dec. 11. 20:24
 4/22 anonim ***** válasza:

14 évesen kezdtem, barátnőm hozott össze az első sráccal, az ő haverja volt. Vele 2 hónapot jártam. Auztán voltak pár hónapos kapcsolataim, a leghosszabb 1 év volt. De ha később kezdtem volna, akkor sem maradtam volna le semmiről, sajnos már tudom.

18/L

2009. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én 17 éves lány vagyok..és még nem volt fiúm... és nem parázok.. mert nem késtem le semmiről.. nekem az első lesz az igazi
2009. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18 éves vok, az első randim 15évesen volt, de csak randi, nem lett belőle semmi, habár egy jó barátom lett az illető:D
2009. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

15 évesen :)

Életem első csókja, első randija, és első komoly kapcsolata "volt"

Mái napig eggyütt vagyunk.És imádom, mint az elején.:)

2009. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
kb.1éve beleszerettem az osztály társamba és sokkal jobb barátok vagyunk az óta ő is tudja és még mindig szeretem11L
2009. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

15 évesen kísérleteztem először komolyabban a fiúkkal, pontosabban egy bizonyossal, akivel az első csók is megtörtént. Randizgattunk párszor, csókolóztunk, de valójában semmi értelme nem volt. A pasi nem illett hozzám, és én még túl fiatal és éretlen voltam ahhoz, hogy komolyabban foglalkozzam fiúkkal.

17 évesen jött a következő, azóta "indultam" be igazán pasizás terén, és nem bántam meg, hogy így alakult.

2009. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

15 leszek:)

Még nem volt barátom,bár már vágyom rá:D

Egyébként 1-1,5éve kezdtem flörtölgetni,de még nem hívtak randira:(

Mindegy,ráérel még...

Na,és te,kedves kérdező?Mesélj Te is!

2009. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!