Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hany evesen kezdtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen kezdtetek a pasizast/csajozast?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elso par randi? MESELJETEK!
2009. dec. 11. 20:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát az legelső csóknál valami 14 éves lehettem, az első komoly kapcsolatom pedig 17 éves korom után volt. Persze előtte már próbálkoztam,de még nagyon naiv és butuska voltam. Sok ma már viccesnek és groteszknek ható helyzetbe kerültem és már csak nevetni tudok a pár kezdeti szerencsétlenkedő udvarlón.:)

Az első sexuális élményem is 17 éves korom után volt...

És aki később "kezdi" tényleg nem marad le semmiről.:)

L/20

2009. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
18 eves fiu vok:)...en 14 evesen kezdtem el csajozni marmint akkor smaroltam eloszor:D nagyon jo erzes volt<3...de utana mar kevesbe mivel elhagyot xD...azota nem nagyon volt senkim:-<
2009. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!