Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hany evesen kezdtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen kezdtetek a pasizast/csajozast?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elso par randi? MESELJETEK!
2009. dec. 11. 20:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
hat nekem volt mar par ajanlatom h jarjak valakikkel de nm tetszettek es azert nem fogok jarni valakivel h csak legyek "meno" es k*rva se akarok lenni. most kezdek egy-egy fiuval ugy talalkozgatni akik eleg rendesek meg minden. :)
2009. dec. 12. 21:27
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

20 vok 6 év alat 35 csajom voltkb

Bulik, komolyabb, 1éjszakàs.

Mibol mennyi nekérdezd!!

2009. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
elozo (F)
2009. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12 évesen:Dkemény 2nap:Dde boldog voltam:)

ma vagyok 17éves és azóta volt 6komoly kapcsolatom:)

ezek hónapokig tartottak:)

17/F

2009. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

17 évesen randizgattam egy lánnyal először, de aztán megtudta hogy szűz vagyok és azt mondta, előbb nőjjek fel a nőkhöz utána lehet róla szó

25 vagyok, és még mindig várom a "felnövést" :(

2009. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

randizni 13-14 evesen de nem sokszor es nem jol az igazat megvallva. :p 15-16 evesen atestem egy ket komoly kiabrandulason. aztan volt par 1-2 honapos kapcsolatom. 17 evesen osszejottem a mostani parommal. :)

20L

2009. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hát most 16/F

kb 14 lehettem :P

az első 2 napos volt xD

a második 1 hetes xD

aztán ez folytatódott..

már soknál tartok de a hosszusága rövid..

2009. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15 évesen. Az első pár randi izgi volt. Első csókom egy diszkóban esett meg 14 évesen. Azóta nem járok diszkókba:D A mostani barátommal volt a legizgibb, és nem az első, a második randi. Sörözés, aztán el is csattant egy csók, szeretem azt a kellemes bizsergést,ami az első csók alatt végigfut rajtad. És bár sok fiúval csókolóztam addig, az volt a legjobb!!!! Ővele a legjobb, nagyon szeretem még most 2 év után is.
2009. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Lassan betöltöm a 19et de még nem volt párkapcsolatom. Se rövid, se tartós, se egyéjszakás, semmi... Még randizni se randiztam. Néha ugyan eluralkodik rajtam a ,,dejólennefognivalakinekakezét,, hangulat, de hamar túljutok rajta. Szerintem nem kell siettetni a dolgokat. Jön az magától, ha itt az ideje. Legalább lesznek még új dolgok az éltemben, ha már a szerelmen kívül mindent kipróbáltam és nem fogok unatkozni a 20-as éveimben semXD

még 18/L

2009. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Komolyabban 20 évesen.Akkor lett egy barátnőm aki nagyon átvert.De legalább 2 hét után kiderült...Erőt vettem magamon és sikerült túltennem magamat rajta.Minden mindegy alapon beregeltem myvip randira...Azóta nemsokára 6 hónapja vagyok együtt (L)VELE(L).Remélem Őt soha nem veszítem el.

21/F

2009. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!