Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerekedjek felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerekedjek felül a szótlanságomon?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok emberrel ismerkedtem már meg az interneten keresztül, de valahogy az első találkozások sosem sikerülnek jól. Nagyon zavarban vagyok, szótlanná válok, pedig amúgy eléggé bőbeszédű vagyok.

Holnap lesz egy randim, és szeretném, ha azt tudnám mutatni, amilyen tényleg vagyok... kommunikatív, vidám, humoros.

Mit tegyek a szótlanságom ellen? Hogy lehetne elkerülni, hogy zavarban legyek?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2011. máj. 19. 00:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem jó... :) Tapasztalat.

Nem lenne jó, ha azt gondolná, hogy azért vagyok szótlan, mert nem érdekel.

2011. máj. 19. 00:31
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen az is egy lehetőség. De próbálkozz csak, előbb-utóbb biztos találsz valakit, aki illik hozzád. Talán pont olyan szótlan lesz, mint te, és nagyokat fogtok együtt hallgatni:) Én bírnék egy ilyen lányt.
2011. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ezen jót mosolyogtam :)) Mármint az együtthallgatáson.

Talán nem volt egyértelmű, de én nem vagyok szótlan általában, sőt... rengeteget tudok beszélni :) Na nem feleslegesen csacsogva, de tényleg elég bőbeszédű vagyok. Csak az elsőrandi valahogy ezt hozza ki belőlem, és ezen szeretnék változtatni :)

2011. máj. 19. 00:43
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a gond: görcsölsz, hogy mi lesz a dologból, félsz, hogy nem fog összejönni, csalódni fogsz. Próbáld ezeket kiverni a fejedből, mint már írtam legyél laza, ne vedd túl komolyan. össze fog jönni.:)
2011. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálom... :)

Köszönöm a válaszokat és a biztatást :)

2011. máj. 19. 00:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert!:)
2011. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Fiú vagy vagy lány?Menj el egy kommunikációs tréningre, olvass könyveket a témában.
2011. máj. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát beléd szeretni csak úgy fog ha társalogtok. Kérdezz sokat, hagyd, hogy beszéljen magáról hátha valamilyen témába betudsz kapcsolódni. Próbálj vele úgy beszélni mint a haverjaiddal, és ne úgy mint a gyermekeid leendő anyjával akit muszáj megszerezni mert romhalmaz lesz az életed :D

Felest kihagynám, mert bűzlene tőle a szád és az nem jó jel egy első randin. Csak lazán, ha valaminek történnie kell köztetek, akkor történni is fog. Keress valami olyan programot esetleg ami eltereli a figyelmét amíg te nem beszélsz. Valami különleges sportesemény, érdekes kiállítás stb :)

2011. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia

Mióta ismeritek egymást, hogyan kommunikáltatok eddig, neten vagy telefonon, hogyan ismerted meg? Más és más lehet a dolog ezek függvényében. Már akkor is más ha személyesen már találkoztatok és úgy hívott el randira, vagy ha neten ismerted meg és még nem is láttad élőben, nem ismered a hangját sem...

2011. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, lehet kicsit férfiasan fogalmaztam...? :)

Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek :) Mindenkinek zöldkéz. Köszönöm!! :)

2011. máj. 20. 13:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!