Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerekedjek felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerekedjek felül a szótlanságomon?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok emberrel ismerkedtem már meg az interneten keresztül, de valahogy az első találkozások sosem sikerülnek jól. Nagyon zavarban vagyok, szótlanná válok, pedig amúgy eléggé bőbeszédű vagyok.

Holnap lesz egy randim, és szeretném, ha azt tudnám mutatni, amilyen tényleg vagyok... kommunikatív, vidám, humoros.

Mit tegyek a szótlanságom ellen? Hogy lehetne elkerülni, hogy zavarban legyek?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2011. máj. 19. 00:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igyál két felest, egyből megoldódik a nyelved:)
2011. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
hát én a helyedben hármat is meginnák ;)
2011. máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit ülsz egy nap a gép előtt?
2011. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad a megoldást szólj!! Lehet ha kettőnket hozná össze a sors fél nap kussba ülnénk..
2011. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a felest inkább kihagynám, de kössz a tippet :))


78%-os, nem tudom, hogy hogy kapcsolódik ide a kérdés, de azért válaszolok. 1-2 órát szoktam, munka/suli után, szinte minden nap. Van, hogy úgy jön ki, hogy többet, de van, hogy több nap kimarad.

2011. máj. 19. 00:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A felest csak viccnek szántam, igazából nem tudok tanácsot adni, mert én is elég néma vagyok. Talán csak annyit, hogy ne görcsölj azon, hogy mi lesz, csak legyél laza, majd alakulnak a dolgok maguktól. Esetleg próbálj poénkodni. A nők szeretik a humort:)
2011. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj, ne stresszelj. Ne akarj megfelelni, bevágódni, jófej lenni, mert akkor úgysem leszel az.

Asszem az segít, ha választasz egy szót, vagy szóösszetételt, akármit, és ezt ismételgeted magadban. A monotonitása ellazít, és nem mellesleg nem tudsz ,,mi lesz ha..." gondolatokat gyártani. (pl.: kéknefelejcs-kéknefelejcs-kéknefelejcs-kéknefelejcs-kéknefelejcs, stb.)

2011. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeretik, mivel én is az vagyok ;) Ezt a kis részletet kifelejtettem :P De talán mindegy is a kérdés szempontjából... :)
2011. máj. 19. 00:21
 9/20 A kérdező kommentje:
Kéknefelejcs... Csak egyszer ki ne mondjam hangosan :)
2011. máj. 19. 00:27
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Ja én azt hittem pali vagy:D Akkor más a helyzet, hagyd, hogy a partnered beszéljen, elcsábítson, az a dolga. Még talán jó is, hogy szótlan vagy, mert jobban fog teperni.
2011. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!