Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok, és van egy 26 éves gyakorlatvezetőm, aki iszonyat jófej, jól néz ki, testre meg ááhh... :D Előző félévben is ő tartotta a mostani tárgyam elődjét, direkt hozzá vettem fel ezt a gyakorlatot is. Már akkor látszott, hogy bejövök neki, volt, hogy odasúgta, hogy "csinos vagy ma", meg hasonlók... Ebben a félévben folyamatosan engem szólítgatott fel, katalógusíráskor meg se kellett néznie, hogy ott vagyok-e, már egyből írta, és elég feltűnően bámult, elég gyakran. :D Legutóbbi zh-nál végig mellettem strázsált, és leste, hogy mit csinálok, utánam kiabált a folyosón, hogy beszélni akar velem, pedig igazából semmi konkrét mondandója nem volt, csak zagyvált össze-vissza a tárggyal kapcsolatban. Aztán egy kari rendezvényen beszélgettem vele meg megittam vele egy rövidet, cselesen majdnem elkérte a telefonszámomat, de csak addig jutott, hogy megkérdezte, van-e számom... :D Ezutáni órán olyan szinten zavarban volt, hogy mindenki észrevette: hadart, izzadt, kapkodott, nem mert rámnézni, minden lányt felszólított kivéve engem (feltűnően kihagyott, mert sorban ment...)... Óra előtt mintha valamit mondani akart volna, de lehelóztam, és leültem. Eddig is izgatta kicsit a fantáziámat, de mostanában egyre többet gondolok rá, és fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem. Okosabb lenne hagyni, de valahogy ott motoszkál állandóan az agyamban... Mit csináljak?
2011. ápr. 21. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jó akkor úgy mondom hogy meglepő. hogy már családod volt meg minden, és kockáztattad. meg hogy 2 évig tartott a viszonyotok, és gondolom úgy hogy a feleségeddel is voltál meg a tanítványoddal is.
2011. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szóval annyi, hogy én ezt nagyon elítélem.... meg nem akarok én itt vitázni, de nem írtam rosszindulatból, nem tudom miért kell felkapni a vizet. amúgy tudod mi még a "kemény" az amit kiad a google ha beírom, hogy ketok111. családos emberről+főiskolai tanárról nem mindennapos dolog ha ilyet ad ki, bár ez is lehet, hogy csak az én véleményem.
2011. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kedves ketok111,

e-mailben nem akarok válaszolni, inkább itt.

Tehát: Nekem nem kell magyarázkodnod. :)

a másik, hogy nem hiszem, hogy akiket érdekelnek a történeteid, majd pont szexhirdetésen fognak neked írni. Mellesleg látom már nincs nem is vagy fent, szóval mégiscsak érdekelt a dolog. :) Na mindegy, csak annyi történt, hogy egy kicsit felháborítónak találtam, de nem ismerlek, ezenkívül amit leírtál mást nem tudok rólad, és nem is vagyok kíváncsi. Szóval el van felejtve... Ennyi.

2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!