Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem a tanáromba. Mit tegyek, hogy kiverjem magamból ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan biztos, hogy ez tényleg szerelem. Lehet, hogy csak fellángolás. Mert ahhoz, hogy szerelmes legyél, ismerned is kell. És abból, hogy megtartja neked az órát, nem hinném, hogy túlságosan megismernéd. Ez az érzés, mivel nem éppen valószínű, hogy viszonozva lesz, idővel elfog múlni. Majd találsz egy lányt/fiút, akivel megismeritek egymást, akkor tudni fogod, hogy ez a mostani nem olyan komoly.
2010. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
mért szeret bele minden kiscsaj a tanárába?:S
2010. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?
2010. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14. És nem vagyok az a fajta, hogy csak úgy beleszeressek valakibe, sőt ebben a témába a többiek túlságosan tartózkodónak tartanak. Éppen ezért nem értem, miért érdekel ennyire. Miért foglalkozok vele ennyit gondolatban. Nem fogok semmit csinálni, mert tisztába vagyok vele, hogy az a legnagyobb marhaság lenne, amit csak csinálhatnék, de annyira zavaró, hogy ha elkezdek gondolkodni, mindegy milyen témába egy idő után hozzá kanyarodnak vissza a gondolataim.
2010. nov. 18. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudnék tanácsolni - akár szerelem akár fellángolás, hogy ne próbáld meg minden áron, "erőszakkal" kiverni a fejedből, mert akkor csak még inkább rá fogsz gondolni. Ellenszere szerintem nincsen, gondolj csak arra, hogy éppen egy dögunalom órán ülsz és tudod, hogy utána mehetsz mondjuk moziba, akkor csak a mozi jár a fejedben, és sehogy sem tudod elfelejteni. A te esetedben az élet az unalmas óra, és a tanárod a mozi. :) Várni kell, hogy elmúljon. (ez az én véleményem, de remélem, valaki megcáfol, és tud valami jó tanácsot adni!) ;)
2010. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez már nagyon szar, de komolyan!


Körülbelül ez az 50. ilyen tanáros kérdés, amit láttam.

Sok kis hülye, naiv kislány vagy kisfiú belezúg egy tanárába úton-útfélen és reménykednek minden szarban.

Elárulom nektek: 100-ból 1 ilyen lesz kapcsolat és az sem fog sokáig tartani. Van ugyan kivétel, mint mindig, de annak mégkisebb az esélye!

(középiskola)

1; ha te belezúgtál, akkor más is belezúgott

2; ha más is belezúgott az nem véletlen

3; ha ez így van azzal a tanár tisztában van

4; ha tisztában van vele adja alád a lovat

5; ha adja alád a lovat csak játszik

6; ha csak játszik, akkor két lehetőség van:

A- megvárja, hogy végezz a suliban, megb*sz és eldob

B- nem várja meg, de megb*sz és eldob


Attól, mert 'figyelmes' még nem különbözik a többitől.

(főiskolán meg már felnőtt vagy, van saját tapasztalatod és bármi lehet belőle)


Középsuliban csak azért vagy belezúgva, mert tudod, hogy nagyobb hatalma van nálad, de szimpatikus vagy jóképű és könnyen bele lehet esni egy ilyenbe a kislányoknak és kisfiúknak. Sajnos ez az érzelem teljesen normális, mindenhol előfordul és nem lehet ellene tenni, elmúlik. Edző voltam egy középiskolában és láttam dolgokat sajnos, amik ellen akkor még nem akartam tenni. Volt olyan tanár, aki a tanáriban mutogatta az ottlévőknek, hogy milyen sms érkezett és hány diák írogat neki, azthittem besz*rok ott helyben. Nálunk 3 tanár volt ilyen: fizika, informatika és testnevelés. Gondoljátok át, mást nem lehet mondani erre sajnos.


28/f

2010. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak de k_rva igaza van!! Kihasználják az érzéseid. Leírta az utolsó válaszoló pontosan amit én is akartam!!
2010. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!