Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok, és van egy 26 éves gyakorlatvezetőm, aki iszonyat jófej, jól néz ki, testre meg ááhh... :D Előző félévben is ő tartotta a mostani tárgyam elődjét, direkt hozzá vettem fel ezt a gyakorlatot is. Már akkor látszott, hogy bejövök neki, volt, hogy odasúgta, hogy "csinos vagy ma", meg hasonlók... Ebben a félévben folyamatosan engem szólítgatott fel, katalógusíráskor meg se kellett néznie, hogy ott vagyok-e, már egyből írta, és elég feltűnően bámult, elég gyakran. :D Legutóbbi zh-nál végig mellettem strázsált, és leste, hogy mit csinálok, utánam kiabált a folyosón, hogy beszélni akar velem, pedig igazából semmi konkrét mondandója nem volt, csak zagyvált össze-vissza a tárggyal kapcsolatban. Aztán egy kari rendezvényen beszélgettem vele meg megittam vele egy rövidet, cselesen majdnem elkérte a telefonszámomat, de csak addig jutott, hogy megkérdezte, van-e számom... :D Ezutáni órán olyan szinten zavarban volt, hogy mindenki észrevette: hadart, izzadt, kapkodott, nem mert rámnézni, minden lányt felszólított kivéve engem (feltűnően kihagyott, mert sorban ment...)... Óra előtt mintha valamit mondani akart volna, de lehelóztam, és leültem. Eddig is izgatta kicsit a fantáziámat, de mostanában egyre többet gondolok rá, és fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem. Okosabb lenne hagyni, de valahogy ott motoszkál állandóan az agyamban... Mit csináljak?
2011. ápr. 21. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit érzel?
2011. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó kérdés... tetszik, de nagyon.
2011. ápr. 21. 15:10
 3/13 SSmile ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nembaj!!

A korkülönbséggel sincs semmi gond :)

És egyértelműen bejössz neki, nem kicsit!!! És vesztenivalója itt szerintem neki nagyobb lenne, szóval ha nem nagyon kellenél neki nem csinálná ezeket a dolgokat :)))

Szerintem flörtölj vele, és hagy hogy nyisson feléd..előbb utóbb úgyis több lesz mint tanár-diák kapcsolat :)

2011. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez fantasztikus.izgalmas kapcsolat szerintem ne hagyd ki....;))))
2011. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy hete mondta a tanárom, hogy nagyon tetszem neki, de nem fog csinálni semmit, mert van barátom :)

Ha épp nem lennék szerelmes lehet lenne valami...

Ha tényleg tetszik és Te is Neki akkor hajrá :D

Ja, amúgy ez nem törvényellenes?

2011. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de az, ha megtudják (vagy egy rossazkaró...) akkor nézhet más állás után
2011. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a pasi, nincs ebben semmi rossz. :)

Csak ha tényleg randiztok, onnantól ne vegyél fel nála órát, és ne beszélj az ügyről a csoporttársaiddal. Aztán, ha komolyabb lesz a kapcsolat, ráértek dönteni, hogy mi legyen a nyilvánossággal.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ketok111 válasza:
51%

Szia!

Nálam ez fordítva volt, én voltam a 27 éves tanár, ő a 20 éves érettségizett diáklány.

Először "elsírta" azt amit te kérdeztél. Majd megjelent nálam, (ez egy történet, és nem írom itt le hátha nem érdekel mást) kipofoztam, hogy nem adom fel az állásomat, és nem kívánom a családomat sem "leváltani".

Majd 3 nap múlva megjelent, hogy Ő nem is kéri, de AKAR!.

Már nem pofoztam ki, és két évig tartott a VISZONYUNK!

Majd ő férjhez ment a vőlegényéhez, én meg maradtam a családommal. A többi egy másik kérdésre lehet felelt!

ÜDV Ketok111

2011. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jézusom... utolsó ez kemény :/
2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ketok111 válasza:
Valóban? És mi benne a "KEMÉNY?" A szerelem? a boldogság? vagy a folytatás?
2011. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!