Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet valakit megszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit megszólítani a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egyszerűen olyan aranyos...nem aza menő fajta de nekem nagyon tetszik. És valahogy meg szeretném szólítani, de nem tudom, hogy lehetne. Mert nem akarok nagyon nyomulni sem, nem akarom elijeszteni, de mégis szeretnék vele kicsit beszélgetni, megismerkedni. Van valami tanácsotok, hogyan csináljam? Előre is köszi!!

(a kérdezd meg h mennyi az idő taktikát ismerem, az béna. Mertakkor megkérdezem h mennyi az idő, aztán meghal az egész.)


2011. ápr. 13. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

semmi baj...

Csak aszittem unalomból jöttél tök hülyeségeket válaszolgatni. Azokat nemszeretem...xd

2011. ápr. 13. 19:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyèbkènt ismered a fiut? Vagy nem

mellesleg leszàlhatsz mèg ott ahol ö ès mond h eltèvetèl

2011. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ismerni nemismerem. de minden reggel ugyanott szállunk le.:)
2011. ápr. 13. 19:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Ah èrtem pròbàld akkor azt h szia bocs de nem tudod van valami jò kis kàvèzò a közelbe meg ha van mond h mutasa meg ès majd jön minden magàtòl majd mond el h sikerült jò
2011. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül lökd meg egy picit, kérj bocsánatot egy szégyenlős mosollyal. Két nap múlva ismét, és ismét kérj elnézést mosollyal. Ezután köszönj neki mindig mosolyogva és várj, még megszólít. Ha nem, akkor is közvetlenebb a viszonyotok és mennek a dolgok.

Remélem, segítettem, ha eddig még nem történt semmi! :)

2011. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

Hát, az a baj hogy múltkor nem kicsit beégtem..

mert nagyon félek odaköszönni. Mindig tök vörös leszek és ideges... és tegnap elhatároztam, h csak azért is megszólítom. Annyira ideg voltam h még itthon kihánytam a reggelit. Pedig én nem is vagyok különösebben hányós, évek óta nemvolt.:S

Nade végül is ott álltam mellette és unszoltam magam h szolalj meg mááár....aztán végül kiböktem egy sziát persze háttal volt, miértis gondolta volna, hogy neki köszönök...xd ésegy kisgyerek köszönt végül vissza h cső...xD

Nemtudtam eldönteni, hogy duzzogjak vagy röhögjek magamon.xd

2011. ápr. 30. 11:42
 17/17 Jo'zsika válasza:
na történt valami ? :D
2012. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!