Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak egy lánynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy lánynak aki nagyon tetszik nekem, amikor még nem is ismerem csak látom az utcán vagy a buszon nem tudom megszólítani nem tudom elkezdeni a beszélgetést mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:28
 1/4 Fülünyúl ***** válasza:

Én személy szerint utcán, tömegközlekedésben nem ismerkedek. Egyrészt ilyenkor más dolgom van többnyire, vagy sietek, meg amúgy sem tudom felmérni az illetőt, és az ilyet nem szeretem. De barátnőim is hasonló véleményen vannak, utcai ismerkedésbe ők sem mennek/mentek bele.


29/N

2011. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De azért, remélem, kedves első válaszoló, legalább szórakozóhelyeken ismerkedsz... Mert ha már ott sem, akkor minden abszolút kizárva... :(
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:
Hát mondd meg neki hogy tetszik neked :) De tényleg.
2011. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:

14:41-es


Természetesen megvannak azok a helyek ahova kifejezetten ismerkedésre nyitottan járok/járunk. :)

2011. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!