Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet valakit megszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit megszólítani a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egyszerűen olyan aranyos...nem aza menő fajta de nekem nagyon tetszik. És valahogy meg szeretném szólítani, de nem tudom, hogy lehetne. Mert nem akarok nagyon nyomulni sem, nem akarom elijeszteni, de mégis szeretnék vele kicsit beszélgetni, megismerkedni. Van valami tanácsotok, hogyan csináljam? Előre is köszi!!

(a kérdezd meg h mennyi az idő taktikát ismerem, az béna. Mertakkor megkérdezem h mennyi az idő, aztán meghal az egész.)


2011. ápr. 13. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Helllo more! :)
2011. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
"Jegyeket, bérleteket..."
2011. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

de rendesek vagytok...

am kérdező sztem ha egyedül ül akkkor ülj mellé, de előtte kérdezd meg h leülhetsz-e, és ha megengedi akkor mutatkozz be, és a többi jön magától :D

2011. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az a baj h szivesen melléülnék de reggel teljesen televan a busz de mindig tudom holszáll fel ésés mindig ottvagyok és asszem kéne neki valamit mondanit mert kicsit bamba :'DD
2011. ápr. 13. 19:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor azt mond szia beleülhetek az öledbe
2011. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kedves zsolti sztem te nenagyon írj többet nemtudom, valahogy nemegészen építő jellegű irományaid vannak.xd
2011. ápr. 13. 19:25
 7/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csákóó, Na szia, mi a szitu, na mizu, mizu, mizu? xD
2011. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
16 vagyok : ) a fiú nemtom...korombelinek látszik.
2011. ápr. 13. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Jò mond azt neki h ojan ismerös vagy nem talàlkoztunk màr valahol utàna meg hovà mèsz ò ènis arra megyek meg ijenek tudod

ja és bocs felb*sztàk az agyam k*rva ideges vagyok (ezt ne mond ez ràm vonadkozik)

2011. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!