Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Első randin, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Első randin, hogyan köszöntsem a csajt, és akkor hogyan, amikor randi végén elválunk?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

Még nem találkoztam a csajjal. Ennek ellenére illik találkozáskor kezet fogni, és két puszit adni?

Kezet fogok, és ha hajulok oda, akkor nem fog rosszra gondolni, hogy csókot akarnék adni?

Vagy úgy hajuljak oda, hogy elfordítom kicsit az arcom?


JA, és ugyanez a kérdés, hogy ha randi végén vagyunk, akkor hogyan váljunk el. Én nem akarok első randin smárolni, akármilyen jól is alakulhat. Akkor is csak puszi?


RAndi végén beszéljük meg, hogy legyen-e még találka?

Kérdezzek rá konkrétan, hogy szeretne-e még találkozni?



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 11. 10:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de szerintem ezt egy kicsit túlreagálod. Ha már randit beszéltetek meg, akkor előtte nyilván beszélgettetek neten/telon, nem? Szerintem ha már randira hívod ismerned kellene annyira, hogy fel tudd mérni hogy hogyan viszonyul hozzád, és mi lenne a legmegfelelőbb köszönéskor. Csak abból indulok ki, hogy ha én valakivel randizni megyek akkor már olyan a viszonyunk hogy automatikus a puszi, nem is gondolkozom ilyeneken, hiszen ismerjük egymást annyira, hogy ezek a dolgok így jönnek maguktól... szerintem az már régen gáz ha ilyeneken gondolkodsz...
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
64%
Két puszival köszöntsd,ha tartalmas volt az idő amit együtt töltöttetek,csók
2011. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

13:35-ös:

Azért nem tudom, hogy mivel köszöntsem, mert még sosem találkoztunk élőben. Netes ismerkedés volt.

2011. ápr. 13. 19:20
 34/36 A kérdező kommentje:

16:51-es:


Tartalmas volt a randi. Mit jelent ez?


Hogyan lehet tartalmas egy első randi, amikor ott csak ismerkedünk, hiszen nem ismerjük egymást.

2011. ápr. 13. 19:21
 35/36 anonim ***** válasza:
Felesleges a randi elején megpuszilni,ha csak ő nem akarja.Egyébként meg csak köszönj neki simán.Randi végén meg ha úgy egymásra hangolódtok akkor lehet puszi is.Szerintem nem kell félned attól hogy fére érti.Egyszerűen ne legyél túl heves a puszinál,és akkor a csaj tudni fogja hogy nem akarod lesmárolni.Hidd el a csajok mégérzik az ilyet.Higgy nekem hisz én is lány vagyok.
2011. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mikor talakoztok olelld at. MI olyan nagy dolog??
2012. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!