Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Első randin, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Első randin, hogyan köszöntsem a csajt, és akkor hogyan, amikor randi végén elválunk?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

Még nem találkoztam a csajjal. Ennek ellenére illik találkozáskor kezet fogni, és két puszit adni?

Kezet fogok, és ha hajulok oda, akkor nem fog rosszra gondolni, hogy csókot akarnék adni?

Vagy úgy hajuljak oda, hogy elfordítom kicsit az arcom?


JA, és ugyanez a kérdés, hogy ha randi végén vagyunk, akkor hogyan váljunk el. Én nem akarok első randin smárolni, akármilyen jól is alakulhat. Akkor is csak puszi?


RAndi végén beszéljük meg, hogy legyen-e még találka?

Kérdezzek rá konkrétan, hogy szeretne-e még találkozni?



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 11. 10:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Kézfogás semmiképp... Illemszabály, hogy férfi nővel csak akkor fogjon kezet, ha a nő kezdeményezi azt.

Két puszi szerintem pont jó, és nyugi, nem fogja azt gondolni, hogy rögtön meg akarod csókolni...

Elköszönéskor ugyanúgy két puszi... Ha nem akarod megcsókolni, ne csókold, nem kötelező. De ha olyan a helyzet, szerintem nyugodtan tedd meg, ne szalaszd el a lehetőséget csak azért mert "megfogadtad", hogy az elsőn nem csókolod meg. :) Főleg mert ha ő is úgy érzi, hogy olyan lett volna a helyzet, akkor csalódna.

Ne misztifikáld túl ezt az egész randi dolgot :) Nem kell miatta 800 kérdést feltenni, csak legyél spontán és add önmagad. Hidd el, jól fog sikerülni ;) Én drukkolok.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha nem készülsz ennyire, mindenre kiterjedően. Add magadat. Legyen minden spontán. Az a legjobb neked is, neki is.
2011. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csaj vagyok, de azért elmondom, hogy hogyan jó.

Az elején bemutatkozol, adsz két puszit, vagy ahogy minden lánynak köszönni szoktál, ha megismered.

Aztán a végén nem kell megcsókolnod, és az a legjobb, ha függőben hagyod a dolgot, hacsak annyira unalmas nem volt a randi, hogy soha többet nem akarod látni a csajt. Mert abban az esetben elmondhatod neki, hogy jól érezted magad, de szerinted jobb lenne más után néznie.

Ha másnap, vagy 2 nap múlva hívod fel egy következő randit megbeszélni, az azért jó, mert addig gondolkodik, hogy vajon elég jó volt e neked, vagy nem is érezted vele jól magad. Szóval rágódik, ami neked csak jó, mert annál jobban fog neked örülni, ha mégis 'megszánod' és felhívod. Sokáig azonban nem szabad halogatni, 3 napnál tovább semmiképpen, mert megharagszik, vagy elfelejt, és az sem jó.

Mikor felhívod, ne kérdezz tőle semmit, hanem mondd, hogy szeretnél vele újra találkozni, mert jól érezted magad vele. Ne kérdezd, hogy lenne-e kedve, hanem mondjad, hogy te mikor érsz rá. Irányíts te! Te vagy a férfi. Ha nincs kedve, akkor köszönd meg a találkozást, és mondd, hogy örülsz, hogy megismerkedtetek.

Elején is puszi, végén is puszi.

2011. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Amikor meglátod, megemeled a kalapod és egy ízes aggyon isten jóóó napottal koszontod :)
2011. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én lányból vagyok :D és az utolsóval egyet értek !:D


Megkérdezhetem utolsó hány éves vagy ?nem ismerkedni akarok, de igazán tetszik a hozzáállásod már csak a randizáshoz is :D

2011. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kalapot hordani. :)

Ez mostanában elég ritka.


Viszont régen, valóban így csinálták :)

2011. ápr. 11. 11:16
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, talizol vele, mondod a neved (a teljes neved), ha nyújtja a kezét a kézfogásra, természetesen fogadod, de magadtól nem kezdeményezed. Utána mehet a két arcra puszi. Ha viszont távol tartja magát tőled (nem közelít és a közelítésed rossz néven veszi) akkor ne puszild. Ha kezet fogtok, lehetőleg a kezed ne izzadjon, mert egyből kiszúrja, hogy izgulsz (még ha egyébként nem is látszik rajtad). Zsepi mindig legyen kéznél. :)

Randi, beszélgettek valahol, bárhol, amiről jól esik, persze nem szexuális élményekről, stb.

Randi végén pedig te is látni fogod, hogy jól érezte-e magát veled, minden esetre te bizonyára, ennek adj hangot is. Búcsúzásképpen pedig mindenféleképpen legalább arcra puszi ajánlatos. Ha még ekkor is tart ettől, akkor hagyd, vagy nem jössz be neki, vagy túl félénk. Közvetlen a randin ne kérdezd meg, hogy na ilyenre számított-e veled kapcsolatban. A tapasztalatokat meg lehet osztani később is akár telefonon/neten keresztül, vagy a következő randin vele. :)

Ha valami van, nyugodtan írj PM-et, nem ma kezdtem randizni, bár nekem is van még mit fejlődnöm úgy érzem. :)

2011. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy milyen idős vagy?, hogy ilyen sok randin vagy túl, ahogyan írod. :)
2011. ápr. 11. 11:23
 9/36 szamóca. ***** válasza:
100%

kezet csak akkor fogj vele ha ő kezdi.

ha a randin jól érezted magad, dem ég nem mered megcsókolni, akkor szerintem aranyos ha a végén egy lassabb, udvarlósabb puszival köszönsz el (arcra). de ha úgy érzed, és úgy látod rajta is, meg is csókolhatod.

vagy két puszi szintén.

randi végén semmiképp se kérdezz rá szerintem a továbbiakra, az olya nkiábrándító. majd felhívhatod 1-2 nap múlva, de aznap hagyd.

és szerintem semmiképp se kezd el összegezni randi végén a randit... sok pasi fél órás monológot tart hogy de jó volt veled, milyen aranyos vagy meg annyira örül satöbbi...ez minden izgalmat kiöl a nőből, mert akkor már tudja hogy sínen van, és bizony utána gyakran már nem is érdekli a dolog.

2011. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kérdésére válaszolva, 28 vagyok, utóljára egy hete volt randim. :)
2011. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!