Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Első randin, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Első randin, hogyan köszöntsem a csajt, és akkor hogyan, amikor randi végén elválunk?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

Még nem találkoztam a csajjal. Ennek ellenére illik találkozáskor kezet fogni, és két puszit adni?

Kezet fogok, és ha hajulok oda, akkor nem fog rosszra gondolni, hogy csókot akarnék adni?

Vagy úgy hajuljak oda, hogy elfordítom kicsit az arcom?


JA, és ugyanez a kérdés, hogy ha randi végén vagyunk, akkor hogyan váljunk el. Én nem akarok első randin smárolni, akármilyen jól is alakulhat. Akkor is csak puszi?


RAndi végén beszéljük meg, hogy legyen-e még találka?

Kérdezzek rá konkrétan, hogy szeretne-e még találkozni?



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 11. 10:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az sem baj (már ha ismeritek egymást személyesen), ha találkozáskor simán köszönsz neki, mindenféle puszi vagy érintés nélkül.

Elváláskor (mindenképp kísérd haza, és a kapuban): ha szimpatikus a lány, adj neki puszit, ha nagyon forró a levegő,akár csókot. :)

És - FONTOS! - ha tetszik és szeretnél még vele találkozni, mondd neki, hogy jól érezted magad, és majd keresed! Neked kell keresni!

2011. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
78%

Előtte: shalom.

Utána: Bátorság, elvtárs!


Tuti összehugyálja magát.

2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2 puszi teljesen jó, helyzettől függ. Amúgy mentek valahová, vagy csak séta lesz?
2011. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

nekem szombaton volt randim, régebben ismertem de nem beszéltünk már több mint fél éve, majd 1 hete elkezdtünk irkálni és mondtam igazán találkozhatnánk (persze az irása alapján kivettem, hogy kicsit több mint barátként tekint rám)


majd eljött a nap és akkor csak sima köszönés mint egy sima baráti sétánál,

alapból én is úgy gondoltam, hogy majd a legvégén talán csók (feltéve ha érzem azt a vibrálást köztünk) mert elég nyuszi féle lennék


de volt egy pillanat amikor a csillagokat néztük, majd egymás szemébe néztünk és ekkor tudtam, hogy Ezt most bizony meg kell tennem, agyam mondta ne csináljam... soha nem csináltál még ilyet, de az ösztön... itt erősebb volt :)


szal a lényeg, hogy ne úgy menj randira, hogy én tutira nem csókolom meg, mert ha a helyzet úgy hozza akkor szerintem lépni kell


a legvégén én kérdeztem mikor legyen a folytatás de ez szerintem opcionális, mert ha régebb óta ismered akkor úgy sem fog 1-ik napról a másikra eltünni

2011. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

11:34-es:


Köszi a véleményed.

Tőled és a többiektől kérdezném, hogy szerintetek a randi végén még csak azt se kérdezzem meg, hogy jól érezte-e magát?


köszi

2011. ápr. 11. 19:35
 16/36 A kérdező kommentje:

11:54-es:


Nem birom hazakisérni, mert másik városban lakik. Az én városomtól kb. 40 km-re, és minden nap utazik.

Az én városomba csak azért jár, mert itt jár az egyetemre.


Így nem birom hazakisérni. Más ötlet?

2011. ápr. 11. 19:40
 17/36 A kérdező kommentje:

15:01-es:


Nem értem a hsz-ed. :), de azért köszi

2011. ápr. 11. 19:40
 18/36 A kérdező kommentje:

16:38-es:


Én csak sétát terveztem. Miért mást kellene?, szerintem azok későbbi randira valóak, nem?

2011. ápr. 11. 19:41
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a vonathoz kísérd... :)

És ne kérdezd meg a végén. Később, mikor felhívod, akkor mondhatod, hogy reméled, jól érezte magát, de akkor se kérdés formában... Ha akar reagál rá, ha nem, akkor nem.

2011. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

16:58-es:


Én nem ismerem a csajt. Most találkozunk először.

Viszont szerintem a két puszi azért jó lenne találkozáskor.


Persze, ha a helyzet úgy hozza, akkor megcsókolom, de nem hiszem, mert pl. csillagok nem lesznek, mert nappal találkozunk.

2011. ápr. 11. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!