Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Első randin, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Első randin, hogyan köszöntsem a csajt, és akkor hogyan, amikor randi végén elválunk?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

Még nem találkoztam a csajjal. Ennek ellenére illik találkozáskor kezet fogni, és két puszit adni?

Kezet fogok, és ha hajulok oda, akkor nem fog rosszra gondolni, hogy csókot akarnék adni?

Vagy úgy hajuljak oda, hogy elfordítom kicsit az arcom?


JA, és ugyanez a kérdés, hogy ha randi végén vagyunk, akkor hogyan váljunk el. Én nem akarok első randin smárolni, akármilyen jól is alakulhat. Akkor is csak puszi?


RAndi végén beszéljük meg, hogy legyen-e még találka?

Kérdezzek rá konkrétan, hogy szeretne-e még találkozni?



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 11. 10:44
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

19:42-es:


Busszal jár. :D ,de ok, akkor a buszhoz.

Viszont lehet, hogy két kurzusa között találkozunk.

2011. ápr. 11. 19:48
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván oda kísérd, ahova épp mennie kell.... :)
2011. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne idegeskedd túl! Mikor lesz a randi? :)
2011. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt régen több ilyen randim (levelezéses ismerkedés), ahol nem ismertük egymást, és úgy emlékszem, nem volt puszival üdvözlés, se elváláskor sem. Ez még csak ilyen "helyzetfelmérés". Pláne ha nappal találkoztok, az nem túl romantikus, semmi nagy dologra nem kell számítani.


Ami eszembe jut ezekről:

Az egyik gyerek azonnal elkapálta magát, mert a megbeszélt borozóban 2 haverjával ült egy asztalnál, és onnan állt föl. Az egyik havert ismertem is, és tök cikinek éreztem (akkor ez nem volt ennyire divat), hogy megtudta, hogy én "vakrandizok" (igaz, nem kürtölte szét). Egyedül kell menni randira szerintem...

A másik esetben én rontottam el: sajnos épp beékelődött egy kurzusom, és szegény gyerek csak átkísért egyik épületből a másikba. De nem erőltettem, mert zavart, hogy kuka. Pedig a levelei alapján intelligens, rendes srác lehetett, utólag sajnáltam, hogy nem ismertem meg jobban. De nekem pl. fontos, hogy az illetővel könnyen kommunikáljak, nehezen tudok bánni a zárkózott, csendes emberekkel.

HArmadikból csak baráti borozás lett.

Negyedik kitartóan keresett egy darabig, össze is jöttünk, de nem jött be.

Az ötödik volt a nyertes, vele egy koncerten futottunk össze tök véletlenül (fényképről felismertük egymást) és már aznap este összejöttünk (csók, több nem) de sajnos a távolság miatt nem lett kapcsolat.

2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
h-h még nem volt bnőd?
2011. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

09:45-es:

Nem tudom rá a választ. :)


Segíts eldönteni, hogy miért :D

2011. ápr. 13. 10:11
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, írj nyugodtan, elég nagy tapasztalatom van randizásban :) Szerintem nincs olyan férfitípus, amelyikkel legalább egy kávé erejéig ne találkoztam volna még.
2011. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

10:47-es:


Milyen idős vagy?, és melyik városból?

Milyen célból írjak neked? :)

2011. ápr. 13. 10:51
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

28, szerintem lényegtelen, hogy hol élek.

Segítséget kértél, hogy mit kell az első randin tenni, nem?

2011. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%
köszöndzsd úgy hogy CSÁ
2011. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!