Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:55
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Bunkó fiúkkal szóba sem állok.
2011. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
36%

Az a gond, hogy elég sokan képtelenek elvonatkoztatni a Luigi által felhozott példától. Ismétlem, PÉLDÁTÓL. Példa. Tudjátok.


Ja, és a vagány továbbra sem egyenlő a bunkóval, vagy a "menőzővel". Elég gáz, ha valaki nem tud megkülönböztetni egy szót a másiktól.

2011. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hát, én egy mások által "kedves"nek titulált fiú vagyok. Szögezzük le, hogy ilyen jelzőket nem előnyös mondogatni magunkról, nézzetek fel egy társkereső oldalra vagy akár iwiw/FB-re, mindenki tudja magáról, hogy: kedves, szeretetreméltó, intelligens, becsületes, megértő, odaadó, szép/jóképű, és ezek mellett még szerény is. Szóval szerintem magunkról hiteltelen ilyeneket kinyilatkozni. :)

A vagányságról meg, hát igen, én bevallom van abban valami amit páran itt írtak az izgalomról meg szabályokról. Velem nem lehetne ilyen strandon beszökős dolgot művelni, mert egyszerűen belém nevelték, hogy nem helyes. Azt hiszem ezt nevezik "agyonnevelés"-nek, viszont ez nem jelenti, hogy szürke, unalmas, anyucikedvence jófiú lennék. Sok mindenről lehet velem beszélgetni, mert sokat olvasok, vallásról, űrkutatásról, tudományról, történelemről, meg úgy általában az életről. Nem akarom játszani a macsó keménygyereket, meg feszíteni, hogy én erre meg arra a baromságra is képes vagyok érte (a lányért), szóval elsimerem, hogy mellettem kicsit "unalmas" lenne az élet. Nem lenne éjjeli strandon átszökés, túrórudi lopás meg péksütemény evés a teszkóban. Tudom, hogy a fiatalkor valamilyen szinten arról szól, hogy megőrülünk, meg tombolunk, de mit tegyek, ha én nem ilyen vagyok. Viszont ettől még nem hiszem, hogy kevesebb lennék mint a "menők", csak egyszerűen más kategóriájú lányoknak kellenék. Nem találtam még ilyen kategóriájú lányt, de igyekszem optimista lenni, valahol biztos rejtőzik egy lány akinek a megbízhatóság, szeretet és törődés a fontos, nem pedig az, hogy minél vagányabb meg rosszfiúsabb legyen az illető, és emellett még tetszik is :). Szóval a lényeg, hogy attól még, hogy valaki nem kapható mindenféle ilyen bolondságra/őrültségre, még nem jelenti, hogy nem lehet humora, vagy egyéb értékes tulajdonsága. :)

19(mindjárt 20)/F

2011. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Lezárt magánterületre belépni nem vagányság, hanem hülyeség.

A természetben egy jót szeretkezni, félve attól, hogy bármelyik pillanatban megláthat egy kiránduló, na az már izgalmas.

2011. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Hahó Kérdező, mi lenne, ha elmagyaráznád, mire gondoltál? Te vagy a kedves fiú, akit unalmasnak tartanak? Te vagy a lány, aki üres, és mástól várja, hogy megtöltse programmal az életed? Te vagy a lány, aki balfékekkel jött össze, és aztán kiemelted önkényes alapon, hogy de legalább kedvesek voltak, azt szeretted bennük? Vagy mi is pontosan a helyzet?

Amíg ezt nem írod le, tulajdonképpen mindenki csak offol ide, mert nem is létezik a kérdés, amire válaszoltunk.

2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!