Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egyszerű a válasz: a legtöbb kedves fiú csak álcának használja a kedvességet. Igazából csak szürke, visszafogott és unalmas. Megpróbál a lány kedvében járni ilyen idegesítő nyalizással, hátha bejön.


18/L

2011. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam Vampa történetét, szerintem nincs benne semmi különös, ilyenekből kell, hogy legyen egy csomó az ember életében, hogy tudjon miről mesélni.


Remélem nem Te voltál a nyominger aki kilométereket gyalogolt a csajával :D

2011. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Sokan keverik a tulzott szabalytiszteletet es a kedveseget. Aki a strandos peldat mondta, neki uzenem, hogy a vagany csavo nem segiti at a nojet a keritesen hanem oldja meg, a kedves de nem szabalytisztelo tenne meg.
2011. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

00:23-nak: azt hiszem én is azok közé a lányok közé tartozom, akik keverik. De erről, az úgynevezett kedves fiúk tehetnek! Manapság az mondja magát kedvesnek, aki valamilyen pozitív tulajdonságot kíván felmutatni, és jobb híján azt mondja magáról kedves.


Általában az olyanok akik valóban kedvesek, nem tartják magukat annak. Nem tartják meghatározó tulajdonságuknak, vagyis belülről jön, nem tudatos, természetesnek veszik, hogy ilyenek.


Az igazi kedvesség persze, hogy bejön a legtöbb lánynak és nem is unalmas.

2011. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Luigi Vampa: [link]

Szóval ne várd el mástól, hogy tudja, hogy a Luigi férfi név ;).

2011. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%

Akit a kérdező kedvesnek gondol, azok kedveskedők. Önbizalom hiányosak. Nem merik magukat adni, mert félnek, hogy egy rossz szóval elijesztik a lányt.

Akinek minden mondata bók, az tényleg baromi unalmas lehet. A kedvesség a figyelmesség megnyilvánulása. Nem szabad összekeverni a kettőt.

2011. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A kedvesség nem egy sztori történet ezt nem lehet felfogni????? Azok a kedvesek akik megtesznek a párjuk ért mindent, nem arra megy hogy megdugja aztán szevasz, meg szépen beszél, segítőkész!! Amikor ajándékot vesz akkor nem az árát nézi!! Ez ennyire bonyolult? A vagány mit csinál, ha fut? Addig imponál míg nem lesz gyáva! Amikor gáz van fut mint egy nyuszi, egy kedves nem fut el, ha csak tényleg nem egy kutya kergeti! A vagányok kemény helyzetkor betojnak és még a csajjal se foglalkoznak! Hát ez lenne az izgalom?? Akkor nagyon bambák vagytok:S Az unalom nem köthető kedvességhez vagy vagányokhoz! Két külön fogalom. Leírtam mi a kedvesség nem írom le mégegyszer.
2011. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hát, én kedvesnek tartom magam, de nem mindenkivel vagyok az. Ha valaki mindenkivel kedves, az elég gáz, de a barátaiddal vagy ismeretlenekkel ne légy bunkó... Annyira nehéz ezt megérteni?
2011. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
7%

Luigi jó példát hozott, pont olyat, amit igenis bejátszott volna egy vagány srác.

Mérlegelni kell a dolgok előtt, de kellenek az ilyen baromságok. Én személy szerint szívesebben mesélem majd azt az unokáimnak, hogy "...megfogtam a kezét, magamhoz húztam, megcsókoltam, majd egy telefonfülkében magamévá tettem" mint hogy "hoztam neki rózsát, csokit, megnéztünk egy filmet, aztán hazakísértem és hazamentem"

Vagy hogy más kontextusban világítsam meg a vagányságot,inkább a "felmásztunk a tetőre és részegen énekeltük a Sajtból van a Hold-at" mint a "én voltam a legpontosabb sniper az egész szerón"


( Na jó, ez az utolsó példa talán elcsépelt, de azért érthető. )


Ennyit erről. Duh. 14F

2011. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Lol, egy pulya se kell a nőnek-.-" A vagányság azoknak a kis p*csáknak jön be aki még nem volt FÉRFIval:) de majd lesz egyszer, ha lesz:) egy nőnek férfi kell nem menősködő f*sz:) Egy nőnek nem a strand izgalmas és nem fog a kutya elől szaladni te meg mented az írhád! Egy paraszt leszel a szemében:) Amíg nem találkozik férfival addig mit is tudna egy lány? Röhej. Ismerek olyan lányt akit 15 pasi megmászta és még 18 éves sincs. Ő is izgalmat keresi a pasikban, hát csak olyan pasikkal állt még szóba aki megb*szta és viszlát:) hol ismerne egy férfit, ha csak dugják? Egy férfi gondolkodik mielőtt cselekszik és helyesen jár el! Látszik, hogy gyerekek vagytok még:D Majd felnőttök;)
2011. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!