Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
mert nem rosszak. és szabályok unalmasak tehát szabályok mellett élni is unalmas.
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
nem unalmasak, csak olyan közös témát kell találni, amiről mindketten tudok beszélgetni, meg olyan helyekre menni, ahol mindketten jól érzitek magatokat. (pl.: diszkóba egy kocka rossz. de ha egy lány megy el egy lan-partira, az se igazán jó.)
2011. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én szívesen ágyhoz kötözöm a csajt és elkorbácsolom, ha attól rossz leszek neki :)
2011. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmasak, hanem te vagy passzív!!
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezek valamit egy ilyen lánytól mint te és..."igen, persze, ja, értem" szókincs. Hát marhára unalmas vagy szerintem te:) Nem csak szét tenni kell valamit, hanem agyat is használni.
2011. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

nem minden esetben jó ha valaki nem unalmas.szerintem hogyha a készenléti rendőrség üldöz titeket autópályán az biztos nem unalmas de szerintem akkor ott cserélnél inkább egy kedves unalmasra


amúgy a kérdés nem elvont,suliban is általában attól volt egy fiú egyre népszerűbb minél többször küldték az igazgatóiba


Ui.:A visszafogottság nem a gyávaság szinonímája!!!!

2011. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének unalmasak?:)Ne általánosítsunk!:)

Én például nagyon szeretem a kedves fiúkat,csakúgy,mint a kedves lányokat.:)A kedves embereket nem tudom nem szeretni.:)Így számomra nem is unalmasak.Biztos van más is,aki így gondolja.

2011. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Miért? Nehéz megmondani, de könnyen tudom szemléltetni. Nézzünk mondjuk egy valós, megtörtént szituációt, hogyan kezeli a kedves fiú és a vagány fiú.


Balaton, homokos strand, de valamilyen oknál fogva zárva (este 8 kor). Kedves fiú szomorú arcot vág és barátnőjével elsétál a következő stranding ami kb. 2 kilométer.


Vagány fiú "na, most szépen átmászunk a kerítésen!" kijelentés után barátnője fenekét segítve áttolja a kerítésen majd megy ő is. Fürödnek egy jót, amíg meg nem jelenik valami ordítozó dagadt biztonsági őr. Elkezdenek menekülni, nyomukban az őr, már csaknem elkapja őket, de megúszzák. Biztonságba érve, felszabadultan, fuldoklanak a röhögéstől percekig, szerezve ezáltal egy jó közös élményt egy érzéki csókkal megtetézve.


Eközben a kedves fiú és barátnője visszatér, hogy a "szomszédos strand is zárva, a fenébe".

2011. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 modian ***** válasza:

Na, én például egy kedves fiú vagyok, jól nevelt és mondható, hogy kocka, de nem kimondottan. Sok energiát fektetek a sportba is.


Na, mind1, a lényeg, hogy véletlenül sem vagyok unalmas. Elsőre lehet, hogy laposnak tűnik az életem, de ha mellettem lenne valaki és végigcsinálná, amit én, hát nem unatkozna az biztos.Azt meg meg lehetne értheti, hogy a pörgés után néha nyugalomra vágyik az ember...

2011. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A nők még arra se képesek, hogy egy normális programot kitaláljanak, ezt a férfinak kell?
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!