Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves fiúk miért unalmasak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:55
1 2 3 4
 11/35 modian ***** válasza:
62%

Ez a strandos példád egy baromság.


Bocs, hogy nem mászkálok be minden lezárt magánterületre csak azért, hogy mulathass egy jót a "vagányságomon". Meg miből gondolod, hogy dagadt lesz a biztonsági őr és hogy nem kapnak el??? Ez nem Holywood.


Mi is szeretjük a kalandokat, csak mi a földön járunk.

2011. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%
Luigi Vampa ez nem így van. Kedvesség nem egy akciófilm:S Te egy élményt meséltél el, én is tudok egy jó sztorit fordítva! Ez csak kicsike picike agyszüleményed volt:) Ha valaki átmászik is rendet bont az még lehet kedves srác. Én nem megyek lassan az autóval vagyis gyorsan hajtok és ennek ellenére kedves kategóriába tartozom. És igen is szeretem az izgalmakat!
2011. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%

a jobb strandokat kutyás őrökre bízzák

ha gyorsabban fut valaki mint egy roti az lehet hogy tényleg übereli a kedvességet

2011. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem magukat helyezik előtérbe hanem ahol tudnak segítenek.
2011. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
mert üres vagy
2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Öhm, nem értem ezt az összefüggést... Te azokra gondoltál, akik kedvességgel kompenzálják a sótlan személyiségüket és / vagy életképtelen hozzáállásukat saját magukhoz/saját életükhöz? Mert akkor az én kérdésemben van a válasz.

De durva lenne, ha az igaz lenne, hogy aki kedves, az unalmas... xD

Én például képzeld, még nem találkoztam ilyennel, ha csak nem tényleg arról volt szó, hogy egyéb hiányosságait akarta ezzel palástolni.

2011. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%

Nem agyszülemény volt, és akinek ez "akciófilm kategória", hát arra hagy ne mondjak már semmit gyerekek egy "no life"-on kívül.


Pont ez az a mentalitás, hogy "mi van, ha kutya van, mi van ha elkapnak a rendőrök, mi van ha feljelentenek" ami dögunalmassá tesz bizonyos embereket. Ha az őr elkapott volna, max. kapott volna egy fél liter minőségi páleszt ajándékba és elfelejti az egészet. Ennyi.


Én nem mondom, hogy kedves fiú nem lehet vagány. De nem jellemző.

2011. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 modian ***** válasza:
37%

Jó, csak azt a fél liter páleszt nem a strandőrnek adnám, hanem a haverokkal meginnánk és előbb gondolkozok, mint hogy olyan lányokkal álljak le, mint te.

Örülök, hogy abban leled legnagyobb izgalmaidat, ha egy pasival strandkerítésen ugrálgatsz és pálesszal itatod az őrt. Gratulálok.


Igazad van, tényleg mások vagyunk. Szerencsére. :)

2011. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
78%

a bátorságot se keverjük a vakmerőséggel!


"mi van ha kutya van,mi van ha elkapnak a rendőrök" -ez nem nintendo itt csak egy életed van haver.nem éri meg a feddhetetlenséget kockáztatni csakhogy imponáljunk a csajnak....itt most nem arról van szó hogy börtönbe kerülünk mert nyilván nem.az is tönkrevághatja az ember későbbi életét hogyha csak megrovást, próbára bocsátást kap mert nehezen kap mittudomén melót ilyen múlttal

2011. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

modian: gondolom nehéz megérteni, hogy a Luigi férfi név. Mások vagyunk, én is örülök neki.


23:10


Ebben van igazság, mérlegelni kell, hogy mi az ami még belefér. Nem minden végződik ilyen szerencsésen, ezt aláírom.


Viszont még ha lesz is priuszod, az erkölcsi bizonyítványod tiszta lesz az elévülés után. Olyan vétségeknél meg szabálysértéseknél amelyeket egy fiatal elkövet, kicsi az esély, hogy bármi problémád lesz munkakeresésnél. Ha fegyveres szervekhez (rendőrség, katonaság) mész, akkor igen, ott lehet gond.

2011. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!