Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek JÓ képű vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek JÓ képű vagyok? (3kép lent)

Figyelt kérdés

(15 éves fiú vagyok) [link]


[link]


[link]


Sokan mondják hogy nagyon jó jépű vagyok de nem hiszem el mi az ami jól néznki rajtam????? Őszinte válaszokat kérek ha lehet


2011. márc. 8. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:
LOL honnan tudod a nevem???????? ismerlek??????+
2011. márc. 9. 15:48
 62/81 A kérdező kommentje:

Tessék itt van egy jobb kép

[link]

2011. márc. 9. 15:52
 63/81 anonim válasza:

Olyan ronda vagy, hogy ha belenéznél a Dunába Pesten, Paksig kidöglenének a halak!


baszot ilyet se látni minden nap ki monta neked hogy jó képű vagy??? mert szerintem nagyon félre érteted vagy csak szivattak olyan ronda vagy bazzmeg minnyárt rá hányok a monitorra de legalább eltakarja azt a ronde fejed....


bocs hogy dueva vagyok...de te hibád te kérdezted én meg csak az igazat mondom______csúnya vagy bazzeg.....:D

2011. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
Találgass kicsit ki lehetek :))
2011. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nem vagyok olyan vészes, de lehetne mit formázni rajtad, mert jobban is kinézhetnél. A jóképű kifejezés tényleg nem illik rád...talán talán majd évekkel később.

Viszont a stílusod miatt a kinézeted is rosszabb, mint valójában. Ha az ember először rád néz, lehet azt gondolja, hogy hát nem is olyan rossz, de mihelyst elkezdesz beszélni, a lelkesedés is alább hagy.


Tudod, az a gáz, hogy még csak 15 éves kisfiú vagy és így írsz, fogalmazol...tényleg, mint valami autista...

2011. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim válasza:
húúúh...bakker..ha Isten látná h mit alkotott elszörnyedne...enyhén fogalmaztam...bocsi...olyan okádvány fejed van h csodálom h a fényképező objektíve nem tört szét ...de ilyenkor felmerül bennem a kérdés hogy mennyi önkritikája lehet az ilyen sötét gyökérnek mint te vagy...bármondjuk hiába olt le bárki is téged...úgyse használ...mert aki erről a fejről azt hiszi h jóképű azon csak a csoda segíthet...csodálom h egyedül hazatalálsz basszus...mert aki ezt elhiszi...az nagyon sötét lehet...egyébként úgy mágis ki mondta h jóképű vagy...??látom a számolás se megy...lehet anyád azt mondta h azvagy..csakhogy ne sírd el magad...hhúúh...az biztos h megfordulnék utánad az utcán és rácsodálkoznék h ilyen emberek is léteznek...egyébként lány vtam...csakhogy tudd h amennyire a fiúknak bejössz..annyire jössz be a lányoknak is...csáá
2011. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim válasza:
Nem tom ki mondja hogy jól nézel ki,de az nem százas az biztos...ááááááááááááááááá nagyon gáz vagy ..JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉzus...pfffffffffffffffffffúúúj!!
2011. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:

Ti asztán lány létetekre se tudjárok mi az hogy(KULT)hahahha lol ilyen mocskos szájjal ki nem mennég az utcára

Gondolom ATOM rondák lehettek vagy csak droid fiúk irkálnak ide lány nevében lol lol

El se hiszem hogy ilyenek irkáltatok mondom magamba ti asztán vágjátok hogy MI AZ A JÓ KÉPŰ nem azéé nem vagyok EGO hanem én tudom hogy nem vagyok ronda se csúnya.

Mennjetek azt SUCK-oljátok le Justin Biebert pppppfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff KIÉGETTEK

2011. márc. 9. 19:20
 69/81 anonim ***** válasza:
100%

Bevezető: 22/lány vagyok, és nem vagyok csúnya sem :).

Szóval szerintem nem vagy egy félisten, de nem vagy csúnya sem. Inkább azt mondanám, hogy jobban nézel ki az átlagnál. Egy picivel rövidebb haj jobban állna. Meg valami fazon hozzá. Az öltözködés sztem ok, a stílusodhoz megy. Kedvelem a deszkás fiúkat :). Főleg a deszkás cipőkért vagyok oda, lány létemre rendelkezem is egy szép példánnyal :). De a stílusodon azért változtatni kellene...és most nem az öltözködésre gondolok. Ha valaha is szeretnél olyan embereket magad körül,akik rendesek, normálisak és szeretnek téged,akkor vegyél vissza a stílusodból .Mert igy nagyon nem fog megtűrni senki...hidd el,tapasztalatból mondom (sajnos). De persze lehet csak a hormonjaid működnek és kinövöd idővel :). Remélem ez van, mert kár lenne érted :))

2011. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
köszi végre egy igaz és értelmes komment
2011. márc. 9. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!