Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy kaland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kaland erejéig "megfogni" egy vagány jó képű 19 éves srácot?

Figyelt kérdés
fél évvel ezelőtt kavartam egy nálam 2 évvel fiatalabb sráccal.utánna ő még találkozgatni akart velem de nekem lett egy komolynak tűnő kapcsolatom.Igy nem találkoztunk csak msneztünk. most ujra együtt buliztunk de annyira aranyos volt, mert mondtam neki hogy nem akarok semmi "rosszat" csinálni, és ez ő be is tartotta.De ezzel nálam azt érte el hogy azt hiszem bele zugtam :) és megbántam hogy nem történt semmi vele :( rájöttem hogy kell nekem ez a pasi ha csak egy kaland erejéig akkor is.Hogyan vezethetném rá hogy probálkozzon ujra nálam? :) én 21 ő 19
2009. dec. 11. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állsz elé és mondod meg mit akarsz. Nem kell rávezetni. Meg kell mondani. Nem fogja leharapni a fejed csak esetleg elküld melegebb éghajlatra ha ő másképp gondolja. De ezt nem hiszem belemegy simán.
2009. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jaj de jó lenne ha igy lenne :) köszi ! csak attól félek hogy "elijesztem" ha konkrétan rányomulok... de ha más nem lesz akkor marad ez :) várok még segítségeket
2009. dec. 11. 09:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden férfinek van antennája, kinek érzékenyebb, kinek nem. A sztori arról szól, hogy milyen jelet küldesz feléje. próbálkozz először finoman, aztán ha nem megy, légy egy picit célratörőbb. Megijedni nem fog, mert egy kalandra biztos jó lennél neki.
2009. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezhetsz, és szerintem ne csak kalandra hajts, simán esélyes. ;)
2009. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szupermókus ***** válasza:

1. lépés: felveszed vele a kapcsolatot .. beszélgettek (akár msn ... itt az a jó hogy könnyebben megnyílsz előtte, minthogy élőben a szemébe kellene beszélni)

2. lépés: lassan vezesd rá a sex témakörre

3. lépés: közöld vele hogy nem szeretnél tartós kapcsolatot, vagy érzékeltesd vele

4. lépés: ha mindent letisztáztatok, akkor randi.

5. lépés: smaci

6. lépés: IRÁNY AZ ÁGY!

2009. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és a kapcsolatod megvan még?
2009. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De remélem te nem leszel buta és legalább gumit használsz! Soha nem lehet tudni, hogy nem hordoz-e magában az a fiú akármit is. Példának okáért HPV vírust. Nekem soha nem volt kalandos kapcsolatom sajna mégis bennem van ez :( és magaskockázatú.

Ne felejtsd el, hogy a fogamtásgátló nem véd meg a nemi úton terjedő betegségektől!

Gumival nem lehet a kis kalandból nagy baj!

Nem kioktatni akartalak, csak szeretném felvilágosítani a fiatalságot, hogy ne csináljanak maguknak bajt!

Sok sikert:)

O.

2009. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :) és a felvilágosítást is :D ha valakinek még van hozzáfűzni valója szivesen fogadom :)
2009. dec. 11. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

ez a kapcsolatod mellett menne?

mert ha igen, sejtem, hogy miért nem

2009. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen... de mit sejtesz?
2009. dec. 11. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!