Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy kaland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kaland erejéig "megfogni" egy vagány jó képű 19 éves srácot?

Figyelt kérdés
fél évvel ezelőtt kavartam egy nálam 2 évvel fiatalabb sráccal.utánna ő még találkozgatni akart velem de nekem lett egy komolynak tűnő kapcsolatom.Igy nem találkoztunk csak msneztünk. most ujra együtt buliztunk de annyira aranyos volt, mert mondtam neki hogy nem akarok semmi "rosszat" csinálni, és ez ő be is tartotta.De ezzel nálam azt érte el hogy azt hiszem bele zugtam :) és megbántam hogy nem történt semmi vele :( rájöttem hogy kell nekem ez a pasi ha csak egy kaland erejéig akkor is.Hogyan vezethetném rá hogy probálkozzon ujra nálam? :) én 21 ő 19
2009. dec. 11. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hogy nem szereti a könnyűvérű nőket
2009. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát jah, hidd el, ha tetszel neki, akkor nem kell túl sokat tenned, fölajánlod magad és kész. Bennünk nincs az a marhaság, mint a nőkben, hogy valamiért azt hisszük, hogy ha nehezen szereznek meg minket, akkor értékesebbek vagyunk.
2009. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én személy szerint nem vállalnám be a dolgot hogyha tudom hogy van barátod, és levágó hogy egy kalandra kellek, és én többet is szeretnék. De erre találták ki az alkoholt, és a drogokat.:D

Néhány sör, intimebb tánc, tapi, smaci, dugi:D

2009. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!