Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vok 1max fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok 1max fél évvel idősebb lányba. Ő ngyon szép megminden én nem vok annyira jó képű de nem is bányarém mit csináljak hogy elhivjam randizni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is...hány éves vagy??

Nem nagy dolog az egész..Csak simán megkérded h van-e kedve elmenni veled moziba vagy fagyizni.Nem kell izgulni meg hasonlók,mert akkor csak elrontod és sztem külömben sem eszik fiúkat az a lány.A fél év nem olyan nagy külömbség h emiatt ne tudj vele nyíltan beszélgetni...

2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, hogy legyél igényes a megjelenésedre. Ezen nemcsak a ruházkodást értem, hanem a mindennapi higiéniát. Ha alapból ilyen vagy, akkor egészen nyugodtan hívd meg akár egy fagyira vagy bármilyen más indokkal. Ha visszautasítást kapsz, akkor se keseredj el, nem veled van gond, lehet, hogy nem vagy a zsánere... ilyen is van...

vagy azt is csinálhatod, hogy először csak barátkozol vele, és amikor úgy érzed, hogy ő is jól érzi magát veled, akkor jöhet a fagyi vagy mozi vagy az akármi....

2009. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos velem van a gond, de amikor barátként kezdtem a dolgot, az ott is állt meg... persze ez egyén függő.
2009. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!