Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek JÓ képű vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek JÓ képű vagyok? (3kép lent)

Figyelt kérdés

(15 éves fiú vagyok) [link]


[link]


[link]


Sokan mondják hogy nagyon jó jépű vagyok de nem hiszem el mi az ami jól néznki rajtam????? Őszinte válaszokat kérek ha lehet


2011. márc. 8. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:

Nálad minden rendben?

A többség leírta az őszinte véleményét. Ezt kérted, nem?

Ha jól olvasom, te magad sem hiszed, hogy jól nézel ki. Akkor meg?

2011. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 A kérdező kommentje:
A sapka jól néz ki rajtad, de bárcsak ne lenne alatta a fejed ezen most aszalni kéne???????? gondolom ijen 10 éves kisgyerök lehetsz hahhahahhaah fiFæn din jævla kuk jeg tror at du har så jævlig stor ansikt asss du er NERD
2011. márc. 8. 17:42
 23/81 anonim ***** válasza:
most miért vagy ideges? őszinte válaszokat vártál hülyegyerek..
2011. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:
OK VÁGOM IZLÉSEK ÉS POFONOK
2011. márc. 8. 17:43
 25/81 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki. Mondjuk a hajadat ha nem akarod levágatni, birnál legalább valamilyen frízt csináltatni. Bár már ha csak ugy 7-8 centivel is lenne rövidebb, az is sokkal jobban állna a vonásaidhoz. És az is még illene a skate stílushoz. Egyébként szerintem nincs baj veled, van egy kialakított stílusod, amihez ragaszkodsz. És ez igy jó. A sapit nem venném le, nekem személy szerint tetszik :)

Bár nem ismerlek, igy csak remélem, hogy a jó kinézetedhez egy jó személyiség is párosul. Mert a második nélkül az első nem sokat ér.

2011. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
Sapit holvetted am? :D tökfless :)
2011. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Norvégiában mert ugye itt lakok 2éve
2011. márc. 8. 18:02
 28/81 anonim ***** válasza:
olyan mint a kevin és perryből a kevin xDD
2011. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
hahahahha tudom nagytesóm monta már ezt heheheheh ASDLOL
2011. márc. 8. 18:06
 30/81 A kérdező kommentje:
De a sapik nem ojanok mint ami kevinnek van csak a hajam kicsit hasonlit rááá,Sapik márkája,DC,ZooYourk,LA,Volcom,DS,
2011. márc. 8. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!