Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

20 éves srác egyáltalán kb hány éves barátnőt kell találjon magának ami neki mar megfelelő lenne szerintetek,és ezek közül a többség melyik oldalt képviseli,például:


1.Bolondos,kicsit lazább viszont beszámítható,meg lehet benne bízni mindig minden körülmények között,de néha úgy érzed nem mutatja ki az érzéseit.

2.Érzékeny szerelmes,bújós,beszámítható,szeret minden pillanatot megragadni hogy együtt legyetek,nagyon nyílt és őszinte.

3. Túlságosan laza,aki megszerezhetetlen elvileg de aztán úgy nézz ki mégis összejön,beadja a derekát,megaláz társaságban viszont jó vele kimenni paryzni,Tipikus Alfahim és Partyarc.


Egyúttal szeretnem ha mindenki írna egy-egy sort a véleményéről a kiválasztott stílusból,a kor nagyon is fontos lenne ugyan is szerintem csak ez az egy dolog az ami elválasztja a három csoportot egymástól.


2011. márc. 8. 16:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ideális és teljesen tökéletes nő és férfi sem létezik. Mindenkinek van valami olyan tulajdonsága, amit mások kevésbé vagy egyáltalán nem szeretnek.

Ha a fenti 3 kategóriából kellene választani, akkor én a 2. választanám, mert én is hasonló karakter vagyok.


A szám amit belinkeltél, nagyon jó és van benne igazság!

2011. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Most mondhatjátok hogy nektek az 1. vagy a 2. kell (én az 1.-be tartozom inkább, bár ennyi jellemzővel nem lehet teljesen jellemezni egy embert), de ez nem igaz, mert egy idő után mind elkezdetek problémázni, hogy az ember miért nem 3.-as, és a végén le fogtok lépni emiatt, vagy pont egy 3.-asért.

Ez a valóság, sajnos. :S

2011. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a poén az, hogy a többség a 3. példányba havarodik bele, és az 1.2.al nem igazán foglalkozik. :)
2011. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pontosan, az a szöveg része ami itt is elhangzik, de az összes lány a 3. után fut, röhej, sajnos :S
2011. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:25


Ez nem igaz, én a 2. szeretem!

2011. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz, én a 2. szeretem!"


Most ezt mondod, aztán jön egy 3. és egyből elégedetlen leszel a 2.-addal! Nem ismerlek, nem személy szerint rád vonatkozik amit írtam, ne is vedd személyeskedésnek...de túl sokszor hallottam már ezt, hogy "nekem biztos nem kéne a 3."....és aztán jött egy, a lány meg totál megbolondult, mintha nem is önmaga lett volna, és kész, vége, eddig tartott, egyből futott a 3. után

2011. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy neked ez a tapasztalatod, de tényleg nem ismersz. 3 éve élek boldog kapcsolatot egy 2. típusú sráccal és eszembe nem jutna ránézni se más fiúra mellette. Arról már nem is beszélve, hogy utálom a 3. típusú embereket. DE ha nem ismersz, akkor ezt se kellett volna :D

"Most ezt mondod, aztán jön egy 3. és egyből elégedetlen leszel a 2.-addal!"

2011. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: 1. kapcsolatom.
2011. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"DE ha nem ismersz, akkor ezt se kellett volna"


Fhu, látom be vagy oltva szövegértelmezés ellen :D


Mondom, hogy nem konkrétan neked szól, hanem általánosságban!

2011. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
3 as tipust utálom sosem tudnék boldog lenni melette...szerintem az első kettő elegye egy egész érdekes emberke lenne :)
2011. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!