Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

20 éves srác egyáltalán kb hány éves barátnőt kell találjon magának ami neki mar megfelelő lenne szerintetek,és ezek közül a többség melyik oldalt képviseli,például:


1.Bolondos,kicsit lazább viszont beszámítható,meg lehet benne bízni mindig minden körülmények között,de néha úgy érzed nem mutatja ki az érzéseit.

2.Érzékeny szerelmes,bújós,beszámítható,szeret minden pillanatot megragadni hogy együtt legyetek,nagyon nyílt és őszinte.

3. Túlságosan laza,aki megszerezhetetlen elvileg de aztán úgy nézz ki mégis összejön,beadja a derekát,megaláz társaságban viszont jó vele kimenni paryzni,Tipikus Alfahim és Partyarc.


Egyúttal szeretnem ha mindenki írna egy-egy sort a véleményéről a kiválasztott stílusból,a kor nagyon is fontos lenne ugyan is szerintem csak ez az egy dolog az ami elválasztja a három csoportot egymástól.


2011. márc. 8. 16:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Az ideális férfi( nem pasi ) nekem a barátom,és inkább az 1.-2.típus vegyesen.

a 3. típus semmi esetre sem kellene nekem.

A barátom tökéletes, még az apró hibákkal együtt is :)

23/L. Ő/25

2011. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igazad van de én nem mondanám magamat férfinak másoknak főleg meg 20 évesen.A kérdésben pedig magam írtam le , valamelyik én vagyok :P
2011. márc. 8. 16:49
 3/30 anonim ***** válasza:
Én a 3-ast szeretem, de megalázás nélkül. Olyan ember, aki megaláz, az minden, csak nem alfahím. Ellenben a megszerezhetetlen és laza, na ezt imádom, illetve szeretném nem szeretni, mégis akaratlanul is rajtuk akad meg a szemem. És persze ha csak a szabadidejében ilyen bulizós, akkor nincs baj, szeretem a laza embereket, de tudjon komoly is lenni, szóval ne anyuci nyakán akarjon élni, akarjon dolgozni és ne az legyen a legnagyobb gondja, hogy melyik buliba menjen el. Lehet ezt komoly gondolkodás mellett is űzni, na az az én zsánerem :D
2011. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ja és én 22 vagyok, én írtam a 3-ast, a kor, amit a személyleíráshoz képzeltem, az kb. 30+ , szóval semmiképp sem 30 alatt. És persze gyerektelenül, gyerekkel már nem igen néznék szépen, ha minden hétvégén bulizni járna, akkor azért ritkítani kell :)
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a 2.! A kor szerintem + - 2 év, szóval 18-22, ha a srác 20. Komolyan veszi a kapcsolatot, igazán beleadja magát és teljesen őszinte.
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
kedves anonim 16:51 , a 2. az nagyon veszelyes és általában tini álom pasi,nem gondolod?
2011. márc. 8. 16:54
 7/30 anonim ***** válasza:

2.. :d

24/l

2011. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy a 2. az, aki abszolút veszélytelen, mert kiszámítható, ellenben egy 3-as folyamatos éberséget igényel :D
2011. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális pasi nem dohányzik,nem iszik,nem kártyázik,nem nőzik és nem létezik.
2011. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! =)Én a tipikus 1. verzió jellegű pasiba vagyok belezúgva több mint két éve, de igen, mindenképpen pozitívum az, hogyha érzékibb, bújósabb a fiú. Emellett még fontos felsorolni azt, hogy legyen egy bizonyos stílusa, és átlagműveltsége is.
2011. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!