Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

20 éves srác egyáltalán kb hány éves barátnőt kell találjon magának ami neki mar megfelelő lenne szerintetek,és ezek közül a többség melyik oldalt képviseli,például:


1.Bolondos,kicsit lazább viszont beszámítható,meg lehet benne bízni mindig minden körülmények között,de néha úgy érzed nem mutatja ki az érzéseit.

2.Érzékeny szerelmes,bújós,beszámítható,szeret minden pillanatot megragadni hogy együtt legyetek,nagyon nyílt és őszinte.

3. Túlságosan laza,aki megszerezhetetlen elvileg de aztán úgy nézz ki mégis összejön,beadja a derekát,megaláz társaságban viszont jó vele kimenni paryzni,Tipikus Alfahim és Partyarc.


Egyúttal szeretnem ha mindenki írna egy-egy sort a véleményéről a kiválasztott stílusból,a kor nagyon is fontos lenne ugyan is szerintem csak ez az egy dolog az ami elválasztja a három csoportot egymástól.


2011. márc. 8. 16:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Léteznek még ilyenek, nem csak "álom". Amúgy miért lenne veszélyes?
2011. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondtam mert aki túl nyílt és őszinte azt nagyon meg kell fontolni és mérlegelni hogy honnan-tol igazából őszinte vagy honnan-tol kamu.
2011. márc. 8. 16:58
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát most vagy őszinte vagy nem. Ha kamu, akkor az 1. feltűnik, 2. akkor már alapból nem érzékeny, bujós és nem ragad meg minden pillanatot az együttlétre....
2011. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Áttol hogy te nem találkoztál ilyennel meg lehet , nem csak a szex terén lehet kihasználni egy lányt hanem érzéseken alapuló kihasználásról is hallottam , ahol nem a szex miatt használtak ki az illetőt hanem lelkileg.
2011. márc. 8. 17:05
 15/30 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es, sőt ezek keveréke a jó, 3-as az elrettentő példa a leírtak alapján.

A 2-es azért lehet veszélyes (te most fiú vagy lány vagy?),mert aki túl nyílt és őszinte gyorsan, az felszínes lehet és könnyen válthat alanyt.

2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
én, Srác vagyok :P
2011. márc. 8. 17:12
 17/30 beetlejuice ***** válasza:

Hát ezek közül mindenképpen az 1-es, nem szeretem a túlzottan ragaszkodó férfiakat, azt meg főleg nem, ha minden percét velem akarja tölteni, kiborító, a számomra ideális pasinak, van saját élete, és önálló véleménye mindenről, és erős különálló személyisége.:D

19/L

2011. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Helyes xD
2011. márc. 8. 17:48
 19/30 anonim ***** válasza:

17:01-es vagyok:

találkoztam ilyennel és teljesen kihasználta a jóságomat érzelmi téren, de az nem volt se nyílt, se beszámítható, se érzékeny...

2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ilyen is van , most találtam egy nagyon jó számot ami nagyon ide szol és jellemeznie kellene minden Férfit , Pasit Csávót xD


http://www.youtube.com/watch?v=Xqp1U6RoQaw&feature=related


Angolul van de remélem tudtok néhányan angolul xD

2011. márc. 8. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!