Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És ti, szeretet éhes rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ti, szeretet éhes rendes srácok, hol vagytok, merre jártok?

Figyelt kérdés
A kérdés egy másik alapján született, de igazán érdekelne:) Nem csak lány, de nagyon sok fiú is írja, hogy magányos, és rendes srác, de nem talál lányt..
2011. márc. 4. 23:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem hülyék, csak nem mertek megnyílni előtted.. vagy ilyesmi.

áhh mit ötletelek én, mai ficsúrok szánalmasak! :D én sem vagyok a legnagyobb lovag (mert egy barátom az ^^) de áááh ha egy nő nem tudna komolyan venni, amikor én pont ezt várnám tőle, jujj az durca lenne. világvége meg minden :)

20ff

2011. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ezek csak nagy szavak. Nem láttam még olyat hogy valaki ne lépett volna le egy "gyenge" pillanatában a menő manóval a rendes(=unalmas) srác mellől, kivéve ha Mr. unalom tele volt pénzzel. Lehet itt papolni bármiről de én nem hagyom hogy még egyszer valaki lelki szemetesládának használjon aztán továbbáljon. Párkapcsolati érdektelenségként lehetne léírni az állapotomat, mivel a legkisebb bizalmat sem érzem a szebbik nem iránt, azután hogy láttam mire képesek még a szerénynek tűnő lányok is.
2011. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

"ébredj fel kislány, ez a valóság.

ad1: akik a definíciód szerint rendesek, azokat a lányok kb 99%-a sz@rba se veszi, vagy beteszi a barátzónájába és jól kihasználja. biztos te is találkoztál már ilyen sráccal csak nem is tudtál róla.

ad2: ne várjuk már el hogy tökéletes fiút/lányt találhat magának az ember. valamilyen szempontból mindenki elcseszett."


"Kérdező, minek tetted fel ezt a kérdést? Nagyon jól tudod a választ. A rendes srácok ott vannak mindenhol, csak egyszerűen kutyába sem nézik őket a lányok. Az ő idejük mindig akkor jön el, amikor már az összes menő-manó kifacsarta a csajt, mint egy citromot és már senkinek sem kell. Akkor jön el az ilyen srácok ideje. Tagadhatod, de ez így van."


Ezekkel a válaszokkal teljes mértékben egyetértek.

2011. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

ebből mindkettő illik rám, bár nem nehéz ezeknek a kritériumoknak megfelelni :D

hogy merre járok: iskola, edzőterem, sokat sétálgatok a belvárosban és tömegközlekedek, na meg persze itthon vagyok.

nem szoktam buliba menni és egyéb ilyen helyekre. igaz én nem is akarok ismerkedni, mert akit jobban megismernék ő mással van, más pedig egyenlőre nem kell. patt helyzet...

2011. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
héhaver, fektesd le, hidd el jobb lesz és ne azzal törődj, hogy most mással van :) minél előbb elfogadod ezt, annál hamarabb jobb lesz!
2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is azt bizonyítja, hogy levegőnek néztek bennünket.
2011. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem, hogy a rendes srác, miért egyenlő az unalommal.. Lehet hogy álom világban élek, de én nem fogok elnézést kérni azért, mert egy bunkó sggfejjel nem fogok összejönni. Ahogy végig olvastam a kommenteket, már az is megfordul a fejemben, hogy én valami földönkívüli ufó vagyok, mert nekem tényleg szükségem van arra, hogy körbe szeretgessenek, és megbecsüljenek, és én is így viselkedek egy párkapcsolatban. Nem kell értem fehér lovon jönni, sőt akár hisztitek vagy sem, még egy bmw-vel sem kell értem jönni, mert én nem ezt nézem. Én jól akarom érezni magam valakivel, akivel egy hullámhosszon vagyok, és lehetek mellette önmagam, mint ahogy ez fordítva is igaz. Lehet hogy a környezetetekben sok a pénz éhes lotyó, de én ismerek nem egy olyan lányt, aki nem az, és értelmes okos, csak épp senkije sincs, mert sok férfi szrba sem nézni, mert attól fél hogy átbassza. És most a "normális" lányok szívjanak hülye luvnyák miatt? Kösz.

Igen, sok a normális srác, de én személy szerint alig találkozok ilyen fiúval. Pedig nyitott szemmel járok az utcán. A barát kategóriáról annyit, hogyha valaki barátként közelít felém, és nem mondja hogy ő esetleg meg akarna ismerni jobban is, akkor honnan tudjam hogy ő bármit is szeretne? Nem vagyok gondolatolvasó.

2011. márc. 5. 15:49
 48/56 A kérdező kommentje:
Itt nem a tökéletességről van szó. Mert ha szerelmes vagyok valakibe, akkor nekem úgy tökéletes, és nem veszem észre a hibáit. Mindenkinek meg vannak a maga bogarai, és én személy szerint nem a tökéletes fiút szeretném, mert olyan nincs. Hanem azt a fiút, akit tudok szeretni, és viszont.
2011. márc. 5. 15:52
 49/56 anonim ***** válasza:

Hááát azzal hogy itt kérdezősködsz nem fogsz találni egy rendes srácot se :) próbálj meg valami új társaságba beilleszkedni! én így találtam rendes lányt bááár nem jöttünk össze végülis de eléggé feldobta az önbizalmam :) nincs mit vesztened ha te szólítasz meg/le egy srácot valahol:)

Ha nagyon nyomul vagy törtet akkor megmondod neki hogy kocc :)

2011. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
szépeket és szépen írsz, de itt nem fogod megtudni, hogy eddig miért nem találtál ilyen srácot. persze szurkolok ezerrel, mert tetszik a gondolatmenet :)
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!