Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És ti, szeretet éhes rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ti, szeretet éhes rendes srácok, hol vagytok, merre jártok?

Figyelt kérdés
A kérdés egy másik alapján született, de igazán érdekelne:) Nem csak lány, de nagyon sok fiú is írja, hogy magányos, és rendes srác, de nem talál lányt..
2011. márc. 4. 23:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
i!!JJJJJen???? Hát igen, ilyen.
2011. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Én ilyennek tartom magam, viszont nem nézek ki valami hú de jól, így 10 csajból 10-nél nincs esélyem... ez van.
2011. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg jót nevettem:)
2011. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Mert a "rendes" "normális" "szeretetéhes" srácok a legunalmasabbak. Ha nem akarja a csaj, hogy megaludjon a tej a szájában mellette akkor hamar dobbant mellőlük. Ezért magányosak.
2011. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Mindenkinek meg vannak a maga hülyeségei. :)Nálam a rendes, hogy megbízhatok benne, aranyos, és nem tahó, akik nem csak lyukra játszanak, hanem meg akarják ismerni azt is, ami bennem van. Megbeszélhessek vele bármit, és ha baj van, akkor számíthassak rá. Én nem várok el nagy dolgokat, csak olyanokat, amiket én is alapnak tekintek.
2011. márc. 5. 00:07
 16/56 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!!! Nem vagyok félős... de tapasztalataim mostanság elég rosszak lányokkal....:( hiába vagyok szeretetéhes, még éheznem kell szerintem egy ideig :(
2011. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Úgy látom néhány válaszoló már a teljes agonizáció állapotába készül átlépni.
2011. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Basszus, miért hiszik azt, hogy ezek a tulajdonságok unalmasak? Az hogy szeretetéhes valaki, vagy rendes srác és aranyos, attól még lehet egy belevaló fiú, aki vidám, vicces, és élvezi az életet.
2011. márc. 5. 00:10
 19/56 anonim ***** válasza:

en is vgyok ha gondolod

A leghoszabb kapcsolatom 1 het volt es mindig azert hagytak el mert unalmasnak tartottak:((

2011. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

00:03 vagyok hülyeség alatt azt értem hogy olyan típus vagyok aki állandóan csinálna valamit

illetve néha vannak kissé 'csípős' megjegyzéseim de ezeket nem rosszindulatból mondom

2011. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!