Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira vágyom már egy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már egy szeretet/szerelemteljes kapcsolatra! Hogyan kezdjek neki, tiszta lappal?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedjek a pasik jelenlétében pl. utcán, szórakozóhelyen, vagy egyéb más szituban? Nem tudom... :S Segítsetek légyszi. Túl vagyok egy komoly szakításon, féléve nem volt senkim. Komoly válaszokat kérek!Köszönöm!20/L
2009. okt. 25. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

add önmagad és ne légy ribanc. mellesleg, nem hinném hogy discóban vagy szórakozóhelyen szeretetteljes kapcsolatra tudnál szert tenni...

21F

2009. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc egyáltalán, szóval ezzel nincs baj. Ha nem szórakozóhelyen, akkor hol? Tippet is tudnál adni?
2009. okt. 25. 14:36
 3/9 anonim válasza:

Na, én ugyanígy vagyok, (2 éves) komoly kapcsolat után 2,5 éve "keresem a párom", kevés sikerrel.

Az biztos, hogy szórakozóhelynek nem fogsz szeretetteljes kapcsolatot találni, maximum egy éjszakára. Az meg hát...

22/F

2009. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak az a gond hogy a kérdésemet úgy látom nem jól értelmeztétek, én arra voltam kíváncsi hogy mit tegyek.
2009. okt. 25. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Tippet? Ha esetleg szeretsz sportolni, akkor beiratkozhatsz egy sportklubba, vagy megkérheted valamelyik barátnődet, hogy mutasson be az egyik ismerősének. De ha tudnék használható tippet adni, akkor én sem lennék magányos...
2009. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és szokták még javasolni az internetes társkeresést, de nem vagyok annak a híve, de hátha Te igen...
2009. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj nekem! :) 21F

2009. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Járjál uszodába és tedd ki rendesen a begyed, ott igen jo pasik vannak ki sportolva!
2009. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos drága ilyen is előfordul, benne van abban a bizonyos pakliban. Csak mondjuk én Férfi vagyok. Nálam is ez a helyzet, csak már ennek 1 éve.

Én nem agyaltam rajta semmit. Éltem a magam életét tovább, ugyanúgy adtam magam, szórakozni jártam. Lógtam haverokkal, s türelmesen várok, amíg esetleg nem találkozok újra egy olyasvalakivel, akivel értelme is van egy kapcsolatba merülni.

Tedd Te is ezt s ne gondolj ilyenekre. Azért mert most nincs pasid attól nem dől össze a világ, az élet megy tovább. Legyél nyitott s fogékony az ilyen dolgokra s meglátod hamar összejön.

Majd pont akkor fog összejönni egy, amikor nem is számítanál rá.


Szervusz


Krysz

2009. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!