Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És ti, szeretet éhes rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ti, szeretet éhes rendes srácok, hol vagytok, merre jártok?

Figyelt kérdés
A kérdés egy másik alapján született, de igazán érdekelne:) Nem csak lány, de nagyon sok fiú is írja, hogy magányos, és rendes srác, de nem talál lányt..
2011. márc. 4. 23:59
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Én eléggé szeretetéhes vagyok, de csak mert itt jelentkezem attól még nem kapok, mit akarsz tőlem hogy kerestél? :D

26 ff ja és nekem lehet írni PÜ-t, ha már neked nem, csak aztán nehogy unatkozó srác légy

2011. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Én csak cekszűnyi szeretnék veled, azt hiszem!
2011. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
minden nap a 3-as metróval és a 4-6-os villamossal szelem át a várost az egyetemig :D
2011. márc. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

előző vagyok

én sem értem miért lenne unalmas egy olyan ember aki szeretné h szeressék és tudna is szeretni csak egyszerűen nem talál párt magának mert nekem speciel nem kell jött ment ribanc

2011. márc. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen pasi. Ahogy rendes nő sincs. Mindenkinek megvannak a maga bogarai, és szépséghibái. A ki mit mennyire visel el (általában NAGYON kevéssé vagyunk toleránsak)- és viszont játékban sikeresnek lenni, pláne torz önképpel (ez sem ritka) pokoli nehéz.
2011. márc. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 koltt ***** válasza:

Komolyan ezek után a válaszok után, már teljesen tökéletesnek érzem magam, bár néha e nélkül is:D, pedig nem sok okom lenne rá, mert az hogy az ember megbízható, meg mindig toleráns és tisztelettudó a másikkal, nem mindig kifizetődő, mert hát megvallom őszintén, hogy kb 17 éves koromig egy retek tahó voltam a csajokkal, de mindig volt barátnőm, és bírtak a csajok. Aztán jött a nagy szerelem, én 19 voltan a csaj 17, majdnem 2 évig voltunk együtt, 8 hónapot vártam rá mire először lefeküdtünk, de sosem merült fel bennem hogy nem kellett volna ennyit várni...

A vége az lett hogy majdnem 2 év után megcsalt egy 30 éves f*sszal...

Viszont ennek ellenére nem vagyok letörve, kidobtam és élem tovább az életem, mert tudom hogy úgyis lesz majd jobb :D. Tehát rohadtul rendes tudok lenni azzal aki érdemes rá, és nem vagyok egy kis hugyos unalmas srác sem:D Úgyhogy mindenkinek fel a fejjel, és nézzetek szét mert lehet hogy ott az igazi csak nincs szemetek észre venni.

2011. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

itt most válaszoltam :)

eddig az hittem hogy ez ilyen srácok mint én nem kellenek egy csajnak se

ooo van még remény :)

2011. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, minek tetted fel ezt a kérdést? Nagyon jól tudod a választ. A rendes srácok ott vannak mindenhol, csak egyszerűen kutyába sem nézik őket a lányok. Az ő idejük mindig akkor jön el, amikor már az összes menő-manó kifacsarta a csajt, mint egy citromot és már senkinek sem kell. Akkor jön el az ilyen srácok ideje. Tagadhatod, de ez így van.
2011. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

@koltt

ez biza' élettapasztalat! :/

40 éves férfiaktól hallottam hasonlókat, komoly! :) sok sikert a következőhöz, de sajna az élet (és a nők :P) ilyenek.

2011. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok ilyen férfi van. Én speciel egyel sem találkoztam még. :S

Rám a hülyék tapadnak sajnos, pedig én is ugyanilyen férfit szeretnék már:):)

19/L

2011. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!