Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És ti, szeretet éhes rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ti, szeretet éhes rendes srácok, hol vagytok, merre jártok?

Figyelt kérdés
A kérdés egy másik alapján született, de igazán érdekelne:) Nem csak lány, de nagyon sok fiú is írja, hogy magányos, és rendes srác, de nem talál lányt..
2011. márc. 4. 23:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
hulyeseg + romantika kell
2011. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Egy biztos: itt a GYK-n nem fogsz behapsizni, inkább a "külvilágban" nézelődj. Bárhol összefuthatsz olyan sráccal, amilyet akarsz, kivéve az interneten...
2011. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
A félre értések elkerülése végett, nem itt akarok találni valakit. :)
2011. márc. 5. 00:14
 24/56 A kérdező kommentje:
Szerintem a csipkelődés és az ugratás jó, csak úgy, hogy ne bántsuk meg vele a másikat. Illetve a másik is kapható legyen a hülyeségre. :)
2011. márc. 5. 00:16
 25/56 anonim ***** válasza:
Hát a tapasztalat nem ezt mutatja... A csajoknak nem egy "aranyos srác" kell hanem férfi. Átmenetileg lehet megtartja amíg nem talál jobbat. Így működik a világ.
2011. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Miért, az internet miben más? Ugyanazok az emberek használják, akik az utcán járnak, kelnek, vagy épp szórakozóhelyen vannak. Persze vannak szélsőséges esetek, akik nem mozdulnak ki, de azok még mindig kevesebbek.
2011. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Akkor mégis, miért tetted fel a kérdést? Mert ha szó szerint venné mindenki, akkor ilyesmi válaszok lennének, hogy pl. "könyvtárban vagyok", "otthon vagyok", "xy dizsibe szoktam járni" és ezekkel tuti, hogy nem lennél előrébb...


Szerintem, azért van egy kis "reménykedés", hogy hátha mégiscsak itt lesz a fehér herceg szőke lovon :P

2011. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
00:08 vok... én nem viselkedek kis megtört fiúként, nem vagyok olyan, normális férfiként viselkedek a lányokkal... de én is éhezem a szeretetre... a végén pedig úgyis az van, hogy nem kellek, csak mert kezdem komolyan gondolni az adott lánnyal a kapcsolatot...
2011. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 Panda Péter ***** válasza:

ébredj fel kislány, ez a valóság.

ad1: akik a definíciód szerint rendesek, azokat a lányok kb 99%-a sz@rba se veszi, vagy beteszi a barátzónájába és jól kihasználja. biztos te is találkoztál már ilyen sráccal csak nem is tudtál róla.

ad2: ne várjuk már el hogy tökéletes fiút/lányt találhat magának az ember. valamilyen szempontból mindenki elcseszett.

2011. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

hát, a hajam nem fehér, és ma nem mentem bulizni sem, tehát edzés után itthon, barátokkal. de holnap ki tudja? :)

és szerintem minden fórum jó ismerkedésre, legyen az közvetett, ahol először csak beszélgettek mondjuk fórumon vagy leveleztek, illetve személyesen találkoztok (ez akár már a neten megismert sráccal) :) szóval hajrá, de tessék tudatni magatokról, eljárni, írogatni.. itt pl (bár nem olvastam el az összes HSZ-t) tudnátok talikat szervezni, mert miért ne? :)

2011. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!