Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rakok be képet, hanem arra gondoltam hogy aki ide ír annak elküldenék egy képet privátba, és utána ide leírhatná.

Így előre a képről hogy jobbat nem találtam, és az adatkábelem meg eltűnt :S de azóta már rövidebb a hajam például.


2011. febr. 21. 12:59
 81/96 anonim ***** válasza:
Küldheted! :)
2011. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:
Küldtem
2011. febr. 21. 16:05
 83/96 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz.:) Válaszolni fogok.

19/L

2011. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:
állítsd be :P
2011. febr. 21. 16:39
 85/96 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is:) L
2011. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:
küldtem
2011. febr. 21. 17:37
 87/96 anonim válasza:
Küldd a képet :)))
2011. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim válasza:

nincs semmi baj veled helyes pasi vagy.

ha vlmit változtatni akarsz magadon, akkor annyi hogy megborotválkozol, levágod a hajad... Brad pitt

2011. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 A kérdező kommentje:
Kicsit kihalt már a téma de így utólag csak megjegyzem hogy sok mindenre számítottam, de hogy egyesek szerint jóképű helyes meg brad pitt. Jó nem én vagyok a legmagabiztosabb pasi az biztos de max egy átlagos-ra tippelném magam, bár ezt főleg a visszajelzésekből érzem. Legalább is így pasiként is azért látom kik számítanak helyesnek manapság, hát meg se közelítem azokat.
2011. febr. 21. 23:05
 90/96 anonim ***** válasza:

A szépség relatív :) Pont sikerült kifognod most olyan embereket, akiknek tetszel. Nyilván sok olyan is van, és lesz is, akinek nem vagy az esete... Most úgy sikerült, hogy ők voltak kevesebben :)

Ami viszont fontos, az a kisugárzás, és ez a fényképeken kevésbé látszik. Bízz egy kicsit magadban, hidd el, hogy jó pasi vagy, és többen fognak annak látni. Élőben ez a fontosabb, és hogy tudd kihasználni az adottságaid (pl. világító szemekkel bugyi-letépően nézni ;)

Remélem, hogy a sok pozitív választól nő egy kicsit az önbizalmad... Rád fér.

És sok sikert! :)

2011. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!