Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Itt egy kép rólam:


[link]


Neten keresztül próbálok ismerkedni lányokkal, de eddig akinek megmutattam ezt a képet, egyből lelépett. Meg randi oldalakon is regisztráltam ezzel a képpel, több mint százan néztek az adatlapomra, és egynek sem tetszettem. Ezek alapján gondolom, hogy elég visszataszító lehetek.


Szóval főleg lányoktól kérdezném, hogy mennyire vagyok csúnya, és miért vagyok az, mi az ami ronda rajtam. Esetleg azt is megírhatjátok, hogy ti randiznátok-e valakivel, aki így néz ki, vagy ez a külső végképp kizárja. Ja és hogy lehetséges-e, hogy csak ez a kép lett szar, és egy jobb képen akár vonzó is lehetnék. Ha igen, akkor hogy csináljak olyat.


ui.: Tudom, hogy a külső nem minden társkeresésnél (vagy talán nem is számít), de azért csak kiváncsi vagyok. Ha mást nem, az első benyomásnál mindenképp fontos.


2011. aug. 26. 01:36
1 2
 1/20 csenge 15 ***** válasza:
38%
te tényleg enyire ronda vagy? vagy ez valami vic hát nem csodálom h el ijedtek a lányok .!
2011. aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 brucelii ***** válasza:
87%
Hát töki nem vagyok lány de igyis eltudom mondani mi a problem! kell egy szemöldökszedés, egy fodrász, valami értelmes hajjal, 1-2 évnyi sport---> nem ártana testépitéssel foglalkoznod, és az utolsó pedig: felejtsd el a netes társkeresést! járj el társaságokkal ott vannak a baszható lányok nem a neten!
2011. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy reménytelen eset. :) A szemöldöködön és a hajadon újíts, valamint sürgősen kezdj el sportolni!
2011. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj ezzel a képpel, hogy nagyon mogorvának tűnsz rajta. Ha lenne mondjuk egy mosolygós képed, máris valahogy kedvesebb kisugárzásod lenne. Szerintem az sokat dobna. Meg a szemöldököd tényleg nem jó, a szemöldök adja meg egy arc karakterét és Neked nagyon erős, dús, sötét és középen össze van nőve. Azt az összenövést szedesd ki kozmetikussal. Egyébként szerintem nem vészes az arcod, csak egy kicsit kell változtatni néhány dolgon. Próbálj meg majd szemöldökigazítás után egy előnyösebb képet csinálni, pl. ahol mosolyogsz.

21/L

2011. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez ijesztő. Olyan gyilkos tekinteted van. De ahogy mondják nem reménytelen. Csak ne legyél már ilyen pszihopata :D
2011. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 napietus ***** válasza:

szerintem nem vagy csúnya. ez a kép előnytelen nagyon, több okból: először is teljesen szemből vagy lefényképezve, ez nagyon kevés embernek előnyös. fekete pólót viselsz, ez sápaszt. a háttérben egymásra rakott könyvek rendezetlenséget sugallnak.


szemöldököd középen szedesd ki. sportolni nem ártana, nem feltétlen testépítés mint valaki írta, mert az 1. nem igazi sport 2. halál unalmas tevékenység 3. nem lehet közben csajozni.


de abban igaza van, hogy netes ismerkedést nagy ívben felejtsd el.

2011. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

testépítés halál unalmas tevékenység? Lol.

Hát figyelj nem ezt kell nézni. Persze ,hogy unalmas meg nehéz és fárasztó de nagy kitartás kell hozzá. Futástól meg nem lesz széles vállad meg vastag karod és erősebb sem leszel tőle. És attól fogsz jól kinézni. De gondolom NAPIETUS még nem próbálkozott testépítéssel de azért már mindent tud róla. Jah és nem, nem lehet közbe csajozni de majd utána mennyit fog számítani! meg nem elhanyagolható az sem ,hogy 50 kg gyík vagy ... Vagy éppen már a megjelenéseddel is tiszteletet sugallsz a gyíkok körébe no meg meg is tudod védeni magad.

2011. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 napietus ***** válasza:
amiket írtál utolsó, azokat más sportokkal is el lehet érni.
2011. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mért te már elérted?
2011. aug. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
én nő vagyok. amit akartam, elértem :) a férjem vízilabdázott régebben. nem láttam testépítőt, akinek hozzá fogható alakja lett volna.
2011. aug. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!