Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Itt egy kép rólam:


[link]


Neten keresztül próbálok ismerkedni lányokkal, de eddig akinek megmutattam ezt a képet, egyből lelépett. Meg randi oldalakon is regisztráltam ezzel a képpel, több mint százan néztek az adatlapomra, és egynek sem tetszettem. Ezek alapján gondolom, hogy elég visszataszító lehetek.


Szóval főleg lányoktól kérdezném, hogy mennyire vagyok csúnya, és miért vagyok az, mi az ami ronda rajtam. Esetleg azt is megírhatjátok, hogy ti randiznátok-e valakivel, aki így néz ki, vagy ez a külső végképp kizárja. Ja és hogy lehetséges-e, hogy csak ez a kép lett szar, és egy jobb képen akár vonzó is lehetnék. Ha igen, akkor hogy csináljak olyat.


ui.: Tudom, hogy a külső nem minden társkeresésnél (vagy talán nem is számít), de azért csak kiváncsi vagyok. Ha mást nem, az első benyomásnál mindenképp fontos.


2011. aug. 26. 01:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Robi, te vagy az? (a "csitus") :D
2011. aug. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Desztihh válasza:
A partyszemöldököt elnézzük xd
2011. aug. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyébként mivel? Max szertornával tudom elképzelni. Ismerek egy két ilyen embert , nekik nem okoz gondot ,hogy nyújtón mondjuk 100x felhúzzák magukat meg ilyesmi. de ők már vagy 10 éve csinálják , a kérdező meg nem hiszem ,hogy ezt a nulláról akarná elkezdeni így kb 20 évesen. Más sportokba meg nem lehet. Talán úszás. Bár ha megnézed ők sem nagydarabok, mind vékony és ha valamelyikük is izmos azt is gyúrással érte el mert úszásnál nagy izmok nem fejlődnek ki. Úgyanúgy mint a tornászoknál. Nincs sok látszatja. De ami tényleg látszik, pl box, birkózás vizilabda ahogy írtad. Ezeket nem kezdheti most el. Meg ők is tartanak súlyzós edzést. Ez minden sportban igen célszerű. Na jó sakkban nem. De ne okoskodj :D
2011. aug. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hmmm.Max szertornával tudom elképzelni. Ismerek egy két ilyen embert , nekik nem okoz gondot ,hogy nyújtón mondjuk 100x felhúzzák magukat meg ilyesmi. de ők már vagy 10 éve csinálják , a kérdező meg nem hiszem ,hogy ezt a nulláról akarná elkezdeni így kb 20 évesen. Más sportokba meg nem lehet. Talán úszás. Bár ha megnézed ők sem nagydarabok, mind vékony és ha valamelyikük is izmos azt is gyúrással érte el mert úszásnál nagy izmok nem fejlődnek ki. Úgyanúgy mint a tornászoknál. Nincs sok látszatja. De ami tényleg látszik, pl box, birkózás vizilabda ahogy írtad. Ezeket nem kezdheti most el. Meg ők is tartanak súlyzós edzést. Ez minden sportban igen célszerű. Na jó sakkban nem. De ne okoskodj :D
2011. aug. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak voltak.

Még esetleg azt is leírhatjátok, hogy szerintetek hány éves vagyok.

2011. aug. 26. 02:34
 16/20 anonim ***** válasza:

Abszolút nem reménytelen a helyzet! A külsőd igénytelennek hat, a póló rajtad hatalmas, mint egy sátor.

Az arcodon elég gonosz arckifejezés ül, negatív érzelmeket kelt az emberben. Egy mosoly sem ártana.

Mindezeken azonban lehet változtatni!

2011. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kb. 20-22 éves lehetsz. Csatlakozom az előttem szólókhoz, új haj, mosoly, mondjuk egy sötét terepszínű térdig érő nadrág egy fehér pólóval ami elől gombos V kivágású,( NewYorker-Westendben) divatos papuccsa vagy szandival, és már felturbóztad magad!


Na meg valami parkban állj egy szép háttér mögé, és ott készítsék rólad valaki egy egész alakos képet, amin pici mosoly van, és meglásd lesz majd aki rád kattint és ír is a társkeresőn;)

2011. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 .Daniel. ***** válasza:

Gondolom ez nem a legrosszabb kép magadról. Ami rossz a képben: szemöldököd de ez a legkisebb gond.

-Egyedül vagy

- nem vagy pozitív vidám(miért akarna egy nő olyan férfival lenni aki nem érzi jól magát a saját bőrében?)

-testtartás: legyen egyenes, húzd ki magad és legyél laza ez olyan mint amikor fotóztak a személyinél. Ott is kb ilyen fotó kell.:)

Ne a csajozás legyen az első. Legyenek céljaid, élj pozitívan és magabiztosan. Járj szórakozni(nem feltétlenül diszkó), legyenek hobbijaid, ismerkedj fiúkkal lányokkal, sportolj valamit. Kezd el tiszteli, szeretni és becsülni saját magad és csak mind ezek után gondolj arra hogy csajozni szeretnél. Egyszóval legyél férfi! Szerintem is 20-25 körüli lehetsz.

2011. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb hasznos válaszokat.

Bevallom, nem számítottam ilyen jó válaszokra, többet is megtudtam, mint reméltem, és a legtöbb dologban egyetértek veletek. Szóval mindenkinek köszönöm.

A képet levettem, mert már választ kaptam a kérdéseimre, nem szolgál több célt, hogy fent legyen.

2011. aug. 26. 10:12
 20/20 brucelii ***** válasza:
Azért irtam testépitést, mert azzal lehet a leggyorsabban növekedést elérni, és mert más sportokat nem hiszem hogy űzött a testalkata alapján! Akinek az unalmas, csak sajnálom és máég valami!!! NEM AZÉRT SPORTOLUNK, HOGY CSAJOZHASSUNK SPORTOLÁS KÖZBEN!!!!!!
2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!