Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rakok be képet, hanem arra gondoltam hogy aki ide ír annak elküldenék egy képet privátba, és utána ide leírhatná.

Így előre a képről hogy jobbat nem találtam, és az adatkábelem meg eltűnt :S de azóta már rövidebb a hajam például.


2011. febr. 21. 12:59
 31/96 A kérdező kommentje:

Ilyen hajat akartam, valami ilyesmi stílusra törekedtem/szem.

[link]

2011. febr. 21. 13:57
 32/96 anonim ***** válasza:
Én már voltam utolsó, meg utolsó előtti is, így hogy kétszer írtam, nem tudom nekem akarod-e küldeni a második képet, ha igen, akkor szívesen megnézem! :) 21/L
2011. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:
szerintem te lehetsz a számok ezt súgják :D mindjárt küldöm
2011. febr. 21. 14:00
 34/96 anonim ***** válasza:
Küldj
2011. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
nekem iss
2011. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan azt küldted :)
2011. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim válasza:
küldheted :)
2011. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 A kérdező kommentje:
jaj mond azt hogy a másikat mert akkor azt hiszem hogy valaki akinek még nem küldtem és akkor az újabbat küldöm :D
2011. febr. 21. 14:10
 39/96 anonim ***** válasza:
Köszi megérkeztél másodjára is. :) Kicsit elgondolkodtató volt a kép, több dolog is eszembe jutott róla. Azt hittem, hogy tényleg valami viccesen bénább kép lesz, de meglepődtem, mert ez a 2. kép sokkal jobb, nem tudom pontosan megmagyarázni, hogy miért, lehet tényleg jobban áll a rövidebb haj. Rejtély, hogy miért gondolod magadat rondának, szerintem aranyos vagy, és nem szokásom hazudni. Legyen kicsit több önbizalmad, ez parancs! :P
2011. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 A kérdező kommentje:
Legegyszerűbb az lesz ha innentől mindkettőt küldöm aki most ír az már nagyjából tudja mi a helyzet :)
2011. febr. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!