Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rakok be képet, hanem arra gondoltam hogy aki ide ír annak elküldenék egy képet privátba, és utána ide leírhatná.

Így előre a képről hogy jobbat nem találtam, és az adatkábelem meg eltűnt :S de azóta már rövidebb a hajam például.


2011. febr. 21. 12:59
 11/96 anonim ***** válasza:

Figyelj jobban a szakálladra, mert ez így igénytelenül hat. És ez a haj így elég előnytelen. Ha rövidebb is, ne fésüld így hátra (már ha fésülhető mennyiség maradt :), mert nem jó.

De azt határozottan állíthatom, hogy nem vagy ronda. :)

2011. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 iDev ***** válasza:
Küldd. :)
2011. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
Nekem is :)
2011. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 A kérdező kommentje:
Igazából akartam egy frizurát magamnak de sajnos a fodrász elrontotta vagy az én hajam nem megfelelő :S És ha még lesz érdeklődés majd még megpróbálok olyat küldeni ahol nincs szakáll meg rövid a hajam.
2011. febr. 21. 13:20
 15/96 fibbrizzo ***** válasza:
én is megnézném de biztos aranyos lehetsz
2011. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi gond, sőt... :D
2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi lettem, ha szeretnél még véleményt, akkor küldj nekem is képet! :)
2011. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:

Küldtem :)


viszont kevesebben írnak mint akiknek elküldtem, ha ez azért van mert mondjuk negatív véleményen vagytok azt se hagyjátok ki :)

2011. febr. 21. 13:39
 19/96 anonim válasza:
Jöhet ide is :)
2011. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim válasza:
ja nem kell XD előző voltam XD
2011. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!