Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rakok be képet, hanem arra gondoltam hogy aki ide ír annak elküldenék egy képet privátba, és utána ide leírhatná.

Így előre a képről hogy jobbat nem találtam, és az adatkábelem meg eltűnt :S de azóta már rövidebb a hajam például.


2011. febr. 21. 12:59
 41/96 anonim ***** válasza:

igen bocsi :)

am itt sem nézel ki rosszul, ez a kép a másik előtt készült?

2011. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:

Küldd el légyszi a második képet is! :)

köszi

2011. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:

Igen ez vagy 3 éves már.


Köszi, örülök hogy tetszik. Igazából a szememet szokták dicsérni, de még sokat kell fogynom hogy a nők rám nézzenek :) És az ilyenek adnak kitartást ha írtok :) A fülemmel meg az orrommal nem vagyok megelégedve leginkább. Ugye az első képen direkt kicsit bepozicionálom magam hogy ne látszódjon az orrom teljesen, a másikon jobban látszik sajnos :D

2011. febr. 21. 14:15
 44/96 anonim ***** válasza:
Á, az orrod és a füled is totál rendben van :) Meg itt már a hajad is, borostád is sokkal jobb. Kifejezetten helyes srác vagy, csak tessék MOSOLYOGNI! :)
2011. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:

Hát igen próbálom kicsit felfelé csúsztatni a szájam szélét de tudjátok milyen sok koncentráció kell saját magamat fényképezni :D

Sajnos mosolygós képem kevés van meg azok főleg egész alakosak és azzal már nem akarom elrontani az eddig kialakult képet bennetek :D

2011. febr. 21. 14:23
 46/96 anonim ***** válasza:
Ha nőneműnek vallod magadat küldj képet, ha nem, akkor inkább ne. :)
2011. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:
Keressek neked csajról képet hogy tudjál ide írni, senkit nem akarok kirekeszteni :)
2011. febr. 21. 14:24
 48/96 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon kiváncsi lennék egyébként egy egész alakosra is, hogy miért gondolod, hogy nem néznek rád a lányok...

És egyébként nem feltétlenül a fényképeken gondolom a mosolygást, hanem úgy általában :)

2011. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
spali, biztos vagy benne? ha kicsit beleolvastál, láthattad, hogy eddig szakállról volt szó... tényleg szeretnéd látni? :D
2011. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
Küldtem egy fél alakosat, nagyon sötét a kép de legalább eltakarja amit el kell, ha nagyon erősen figyeled még mosoly is van :D
2011. febr. 21. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!