Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rakok be képet, hanem arra gondoltam hogy aki ide ír annak elküldenék egy képet privátba, és utána ide leírhatná.

Így előre a képről hogy jobbat nem találtam, és az adatkábelem meg eltűnt :S de azóta már rövidebb a hajam például.


2011. febr. 21. 12:59
 21/96 anonim ***** válasza:

Miért lenne bárkinek negatív véleménye? :)

am örülnék ilyen szakállnak :DD

15/F

2011. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? :)
2011. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk azért mert buddha fülem van :S meg hát most adtam le 10 kilót és még van hova fejlődni. Na meg nem vagyok a mai generáció ideája, manapság nem menő a szakáll :D És általában nem is ilyen hosszú bár ha valaki elfogadná annak örülnék, de mindenki csak az igénytelenséget látja benne :D
2011. febr. 21. 13:44
 24/96 A kérdező kommentje:
Most leszek 21
2011. febr. 21. 13:44
 25/96 anonim ***** válasza:
hm. Nekem kifejezetten az esetem vagy, úgyhogy semmiképp sem talállak rondának, főleg ilyen szép szemekkel... Esetleg szerintem jobban állna, ha rövidebbre vágnád a hajad, de így sem gáz. Másba nem tudok belekötni! :) 21/L
2011. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
Buddha fül? :D Hát ez aranyos :))
2011. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 A kérdező kommentje:
Utolsó, esetleg ha érdekel van egy rövid hajas/kevesebb szakállas képem, de pár évvel koraibb, a kép is béna lett és olyan a szám mint ha be lenne rúzsozva :D
2011. febr. 21. 13:51
 28/96 anonim ***** válasza:
21/L vagyok, nekem pont tetszik a szakáll, főleg mostanában egyre jobban. Engem taszít, ha egy fiú szőrtelen, ill. csak akkor, ha nem természetesen szőrtelen, hanem borotválja mindenhol magát, mint a lányok.... :P
2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:
már mint utolsó előtti :D
2011. febr. 21. 13:51
 30/96 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy ronda csak a hajadat rövidebre kellene vágni szerintem az előnyös lenne számodra de amúgy Ok vagy :))
2011. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!