Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíts! Fontos (! )? (Segítesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts! Fontos (! )? (Segítesz felpontozlak)

Figyelt kérdés

Szóval: Randihelyszín: könyvtár. Mit csináljunk: Szeretjük egymást, többet is akaruk egymástól, és úgy tervezem hogy meglesz az első csók.

Mit lehetne csinálni? Hogyan vezessem rá?


2011. febr. 15. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csókold meg :) ha nem tettszik neki,akkor ugyis ellök,ha meg igen akkor ő is visszacsókol ;)
2011. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám elrontani?
2011. febr. 15. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mindketten többet akartok egymástól akkor nem lehet elrontani :)
2011. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ügyetlen vagy csók közben...sokminden kiderül az első csókon :D
2011. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És írnátok néhány ötletet hogy ott mit lehet csinálni(olvasáson kívül ><)

Azért könyvtár, mert Vácon találkozunk, és messze lakik.

2011. febr. 15. 15:47
 6/11 anonim válasza:
mivel nem írtad oda ezért csak feltételezni tudom hogy fiu vagy, szerintem bókolj neki majd tedd próbára hogy nevet-e valami hülye viccen, ha igen akkor biztos tetszel neki
2011. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy egy laza, de jelentőségteljes pillantás, kis mosoly. Néha-néha érj hozzá, mintha véletlen lenne. Majd a vége felé csald el valami eldugott polchoz mintha keresnél valamit. A lényeg, hogy közelség és intimitás legyen, a helyzet adni fogja magát. Ha látod rajta, hogy tetszik neki a helyzet, akkor kezdeményezhetsz, de lehet hogy ő fog.

Elrontani úgy tudod, ha nem figyelsz az esetleges elutasító jelekre (amiket az első közeledéseknél már látni fogsz) és erőlteted.

2011. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni,a csók még okés,de nagyon annál sztem testileg ne nagyon csináljatok...mégis könyvtár :D Amugy miért nem mentek inkább el valahova máshova? :) És minden megvan oldva :)
2011. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez van legközelebb, és nincs sok időnk:S

Majd hétvégén.

Mit mondjak neki csók után?

2011. febr. 15. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát öregem amit gondolsz éppen....de a legfontosabb szívből jöjjön ;)
2011. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!