Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek ki az orvosomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ki az orvosommal? Felpontozlak ha segítesz!

Figyelt kérdés

Szituáció, nagyon sármos a dokim, és szerintem én sem vagyok neki közönbös( ez tuti)

Hogyan kezdjek ki vele úgy h mindig ott van a aszisztense?

Én 25 vagyok, nő, ő pedig 40 körüli férfi!


2011. febr. 10. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne ekkora korkülönbséggel gondolkodni, de ha nagyon akarod;


akkor amikor jössz el, csúsztasd neki oda a számodat, és valami feliratot rá, amiből levágós a dolog.

2011. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kacsints rá, amikor az asszisztens nem látja. Ha ő is visszakacsint rád, vagy mosolyog, akkor te is bejössz neki. Majd kérdezz rá, hogy ha esetleg este, vagy hétvégén lenne panaszod (nem írod milyen doki, háziorvos, nőgyógyász, fogorvos, stb.), akkor felhívhatod-e, hogy konzultálj vele. Így ha talizna veled, akkor megadja majd a számát, és onnantól kezdve tiéd a pálya.
2011. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég nehéz. Az asszisztenst ugyebár nem lehet kiküldeni. Viszont, amíg ügyködik a gépen, addig te flörtölhetnél a dokival, és úgy már nyilvánvaló lesz neki is, hogy tetszel neki. Mondjuk először tudni kéne, hogy családos-é.

Bár, nem tudom milyen doki ő, de általában két szoba van a rendelőben. Az egyik a vizsgáló..mi lenne, ha valami olyan panasszal mennél el, hogy pl fáj itt-ott a hasad vagy valami, amihez szükségszerű, hogy felfeküdj a fehér asztalra:) na, ott már ketten lennétek, és simán kikezdhetsz vele.

2011. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a rendelőben kéne elcsábítani :D


mondd hogy nagyon fáj a melled alatti terület,érintésre nagyon érzékeny vizsgálja már meg, ha pedig ott nyúlkál fogd meg a kezét és nézz a szemébe tudni fogja mit szeretnél :D


Max elhajt de veszteni valód nincsen :)

2011. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Az asszisztens első dolga az lesz hogy szól a feleségének...

ha nem ő akkor meg valaki más.

2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Ne a rendelőben, hanem mondjuk az utcán menj oda hozzá, beszélgess vele, és majd szép lassan mennek a dolgok. Hívd el valahova, úgy csábítsd el őt, mint bárki mást, végülis ő is csak egy férfi :)))
2011. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fuuton ***** válasza:

Nehéz lesz, mert asszisztenst ugyebár nem lehet kiküldeni. Csak akkor van esélyed amikor a gépen szórakozik. Addig beszélhetsz vele, és úgy már ő is látni fogja, hogy tetszel neki.

Az egyik a vizsgáló...mi lenne, ha valami olyan panasszal mennél el, hogy pl fáj itt-ott a hasad vagy valami, amihez szükségszerű, hogy felfeküdj a fehér asztalra:) na, ott már ketten lennétek, és simán kikezdhetsz vele.

De lehet, hogy van családja, akkor mit csinálnál?

2011. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen orvos?
2011. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valahogy próbáld meg a rendelőn kívül elkapni és ott próbálkozni. (Ha házas akkor szentem ne próbálkozz mert rendesen megjárhatod)
2011. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász! Azt pedig nemtudom hogy családos-e, nem tudok róla semmi személyeset:S
2011. febr. 13. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!