Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel? Bővebben lent, és felpontozlak.

Figyelt kérdés
Van egy srác, van bnője, de mégis velem beszélget minden este, telefonon, msn mikor hogy... elmondta h én számára mennyire vonzó vagyok és hogy mennyire szívesen lenne velem... nem volt még köztünk semmi fizikai kapcsolat, mert míg nője van nem szeretném ha bármi történne. De nagyon bele zúgtam, szeretném ha ott hagyná a csajt, de ezt így nem mondhatom meg neki, elvégre ő a pasi, nem én akarom őt elcsábítani:) Tudja hogy nekem is bejön ő. Mi a következő lépés? Hogyan vegyem rá hogy hagyja ott a nőt? Elvégre sztem nem szereti ha velem szívesebben beszél mint vele, nem?
2011. márc. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha veled jobban érzi magát, csak idő kérdése, hogy otthagyja érted :) Legalábbis én így lennék vele..
2011. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem biztos h hinnék neki ha már régebb óta megy ez az egész. ha valóban ennyire szeret akkor miért van még mindig a barátnőjével?

mondd meg neki h addig biztosan nem lesz köztetek semmi, amíg van nője, egyébként te is benne lennél a dologban, de nem 2.-ként.

2011. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én többet nem kezdek olyan pasival akinek barátnője van. Hozzám ki is jött kétszer, de nem hagyta el. Ki más szívott mint én.
2011. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem téged csak lelki szemetesládaként tart, ami ha igaz akkor szomorú


szeritnem inkább felejtsd el , és keress egy normális fiút:)

2011. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korrekt dolog. Belegondoltál, h később mi lesz? Ha mondjuk msnezni látod, vagy éppen telefonálni...Szerintem maradj vele barátságban és ha összevesznek talán Nálad fog vígaszt keresni. Ha akkor összejönnétek, akkor tiszta lappal indulnátok.
2011. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lánynak kell elcsábítania a férfit. Amúgy meg érzékeltesd vele, hogy amíg nem szakít a csajával, nem lehet közöttetek SEMMI!
2011. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!