Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán leszólítás, mindkettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán leszólítás, mindkettő nem szemszögéből, ki mit gondol?

Figyelt kérdés

Sok lány panaszkodik, hogy miért nem szólítják le őket utcán (például), főleg ha még a szemezés is megtörtént.

A kérdésem mégpedig az mit gondol a két fél?

A fiúk mért nem mernek oda menni, mit gondolnak, mi az amit ha mondanak tuti lebőgés?

És a lányok mit várnának, milyen szöveggel menjenek oda hozzájuk a fiúk


szerintem pl férfi szemmel egy lánynak tuti nem jönne be az ha valami kamukérdéssel mennénk oda (mennyi az idő...stb)

lányoknak pedig a: szia, nagyon bejössz/tetszel...féle szövegek nem jönnek be ? túlságosan letámadós


ti hogy látjátok (kor/nem) ???


2011. jan. 31. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15:31 és végül miért nem?
2011. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

aki azt mondja, hogy a külső nem fontos, az hazudik. nem vagyok felszínes típus, de lássuk be, vonzalom nélkül nem jöhet létre szerelem. nem kell a világ leghelyesebb pasijának lenni ahhoz, hogy egy lánynak megtetsszen az illető. de kell egy kisugárzás, egy jellegzetes kis vonás, ami megfog.

és igen, ha ez megvan, akkor SZINTE mindegy, hogy milyen dumával jön oda a srác, a lényeg az hogy hogyan és hogy ki, ezen pedig nem lehet változtatni.

én arra biztatom a férfi nemet, hogy próbálkozzanak bátran, de ne legyenek tapadósak, ha esetleg úgy sül el a dolog, hogy félreértették a lány jeleit =)

2011. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15:42 Mert 23 vagyok és olyan 5-6 évvel fiatalabbnak néztem és főleg, mert szeretek valakit úgy érzem, és bár várnom kell, hogy megtudjam lesz-e köztünk valami, etikátlannak éreztem volna vele szemben. Nagyon lendületes és inspiráló helyzet volt, de a hideg véremen nem fogott ki. Bánhatnám is akár, de ha ennek adom át magam, megyek és keresek egy hasonlót, ami persze nem lesz ugyanaz, de nem tudok kimenni az utcára úgy, hogy ne találkozzak olyan lánnyal, akivel szívesen eltöltenék egy kis időt és küldik a jeleket, hogy nem lenne ellenükre a közeledésem. :)
2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem szólítok le senkit, mert úgyse jönnék be senkinek.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

16:31


tegyél érte h bejöjj a másik nemnek :) am mért érzed úgy h nem tetszenél a másiknak?

2011. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mert olyan csúnya vok, h sose jöttem be senkinek :)
2011. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
kinek mi a csúnya...ha ducinak érzed magad tegyél ellene, vagy ha nem látod magad helyesnek változtass frizurát...mindenkinek megvan mi áll jól neki. öltözködj úgy mint a legtöbb srác. egyből felfigyelnek majd rád :)
2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17/L vagyok: Én például nagyon örülnék neki ha a srác akivel szemezek a buszon odajönne hozzám:)A lényeg hogy az őszintét mondja és ne valami h.lye csajozós szöveget nyomjon:D De sajnos mostanában már nekünk lányoknak "kell" kezdeményezni mert sok srác fél a visszautasítástól://
2011. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem hogy fiu vagyok és sose akar velem senki se szemezgetni felháboritó...
2011. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én nem a visszautasítástól félek. Hanem az a bajom, hogy nincs mit mondani a fent leírt "szia, nagyon bejössz/tetszel..." és a "bocs, mennyi az idő" -n kívül. Néha van, szerencse kérdése is. De olyankor is pár mondat után "végzünk" a párbeszéddel, és akkor vagy elkérem a számát még búcsúzóul, ami hülyén néz ki, vagy csak elköszönök, és nézem, hogy figyel-e még, vagy kicsit sem érdekli, hogy elmegyek és nem ismerkedünk meg. Általában kicsit sem érdekli. Szóval, nem vagyok nagy profi ezen a területen... De fő a kreativitás, amellyel persze csak a fiúnak kell rendelkeznie a sikerhez.

28F

2014. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!