Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszpályaudvaron való leszólítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszpályaudvaron való leszólítás?

Figyelt kérdés

A buszpályaudvaron mindíg megáll egy számomra nagyon szimpi lány. Félénknek néz ki (én se nagyon vagyok más.. :D), eddig még soha nem beszéltem vele, nevét se tudom, tervezem hogy odamegyek hozzá, de vajon mit mondjak neki? Szerintem ha rögtön azzal kezdeném hogy tetszik, megijedne..

Esetleg valakinek vannak már hasonló megállóban történő leszólításos történetei? ;)


17/F


2011. szept. 24. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
pl: szia nem is tudom hol kezdjem szimpiatikus vagy megszeretnélek ismerni/ van kedved ismerkedni? / beulunk valahová? / kb vmi ilyet mondjáá
2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha rögtön azzal kezdeném hogy tetszik, megilyedne.. "


Inkább imponálna neki az hogy ilyen egyenes vagy, hogy tudod mit akarsz és teszel is érte. Te viszont félsz kerek perec kimondani neki a szándékodat. Az ilyeneket fogják a lányok csupán barátnak tekinteni mert 1. ők hisznek abban hogy a fiúk hajlandók akár csupán barátkozás céljából is leszólítani őket (kis naivak) 2. ennek fényében honnan kéne tudniuk hogy te randizni akarsz velük?


Menj oda és udvariasan de határozottan közöld vele hogy tetszik neked és meg szeretnéd ismerni őt jobban. Kicsit beszélgettek, kiderül ez-az (név, hova jár suliba, hol lakik, miegymás), aztán ha még mindig tetszik neked akkor a beszélgetés végén kérd el az elérhetőségét (pl. msn-cím vagy telefonszám). Ha te is bejössz neki akkor meg fogja adni. Kéz és lábtörést!

2011. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményezz. Én az elöző barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy azt mondtam neki, hogy jól néz ki meg, hogy szimpatikus és 2évet voltunk együtt. a mostani páromat egy buszon ismertem meg úgy, hogy 2 héten keresztül szemeztünk majd leült mellém és megkérdezte, hogy miért nézegetem mindig. Utána ha találkoztunk mindig beszélgettünk, egyre jobban megismertük egymást és decemberben lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk :)

Szóval csak bátran kérdezz és közeledj :)

2011. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hinnye... Hol van az a buszpályaudvar? Meghoztad a kedvem hozzá. :)

Nekem is ilyesmit kéne tennem a reggel a buszmegállóban álló néhány lánnyal. Egyszerűen ma azt diktálja a megszokás, hogy tekintsük levegőnek egymást az utcán :P Ők aztán a fülük botjával sem jelzik, hogy jó lenne megismerkedni, de én azért nézegetem őket. Pedig állítólag engem is megnéznek néha lányok, csak nem veszem észre/ nem tudom, mi lenne az adekvát szöveg, amivel oda lehet menni, és nem röhejes. De ha szemez velem valaki, vagy ilyesmi, hogy egyértelmű, akkor mindenképpen startolok. (Csak lenne már ilyen eset.)

2014. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!