Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán leszólítás, mindkettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán leszólítás, mindkettő nem szemszögéből, ki mit gondol?

Figyelt kérdés

Sok lány panaszkodik, hogy miért nem szólítják le őket utcán (például), főleg ha még a szemezés is megtörtént.

A kérdésem mégpedig az mit gondol a két fél?

A fiúk mért nem mernek oda menni, mit gondolnak, mi az amit ha mondanak tuti lebőgés?

És a lányok mit várnának, milyen szöveggel menjenek oda hozzájuk a fiúk


szerintem pl férfi szemmel egy lánynak tuti nem jönne be az ha valami kamukérdéssel mennénk oda (mennyi az idő...stb)

lányoknak pedig a: szia, nagyon bejössz/tetszel...féle szövegek nem jönnek be ? túlságosan letámadós


ti hogy látjátok (kor/nem) ???


2011. jan. 31. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom mi itt a lényeg: ha a srác odamegy a lányhoz és külsőleg tetszik a lánynak, akkor majdnem mindegy mit mond. Ha nem tetszik neki, akkor újfent majdnem mindegy.
2011. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.
2011. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és pl. nekem iszonyatosan tetszene, ha egy férfi odajönne hozzám és megkérdezné, hogy mennyi az idő. Mivel idiótán-béna a humorom, rávágnám, hogy nem eladó. Ha értené ezt a fordulatot, talán még el is mosolyodna, akkor nyert ügye van.
2011. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30 percel ezelőtt majdnem szó nélkül megcsókoltam egy lányt a buszmegállóban. Mellém állt, kifejezetten az aurámnak annak a pontjára, ahol ez magától értetődő. Fél méterre mellém és ahogy ráemeltem a szemem, hívogatott, hogy nem sok kellett, hogy megmozduljak. Szóval ismerkedés bárhol, bármikor.
2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

nekem is jobban imponál ha vki az utcán v buszmegben szólít meg mint h vmi iszákos 1 szórakozóhelyen... :S bár nem is járok ilyen helyekre pont emiatt:D és téll mind1 mit mond, ha szemezünk, akk az már azt jelenti h szívesen megismerném. felőlem azt is megkérdezheti h a buszra vársz v rám? :D


21/L

2011. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"téll mind1 mit mond, ha szemezünk, akk az már azt jelenti h szívesen megismerném" - És most végre bebizonyosodott, hogy a külső igen is a legfontosabb. :)
2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát igen, téll fontos. sztem neked se mind1 kit nézel miközben beszélgettek :)
2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"MAJDNEM szó nélkül megcsókoltam egy lányt a buszmegállóban"

Én meg majdnem Bill Gates fia lettem, és majdnem rám hagyott egy olajsejk 200millió dollárt és majdnem 3 méteres fas{al születtem.

Idióta.

2011. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem nézek senkit, rám sem néz senki. That's life :D
2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez mikor is volt kérdés? :/ Egyik legfontosabb, de a személyiség szépít, és a szeretet gyönyörűvé varázsol.


21/L Köszi a dumát! :)

2011. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!