Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be az ilyen leszólítás?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok mikor mentek az utcán, vagy bármilyen nyilvános helyen és odamegy hozzátok egy srác például azzal, hogy: "Szia! Bocs, hogy csak így leszólítalak, de annyira gyönyörű vagy (vagy akármilyen más jelző), hogyha most nem szólok lehet soha többet nem lesz rá alkalmam. Nem lenne kedved...(meginni valamit stb.)"

A lényeg, hogy közvetlenül nem félredumálva és viszonylag spontán. 21/F


2010. jan. 3. 21:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyönyörűt kicsit lerohanásnak lehet venni, de a "lehet soha többet nem lesz rá alkalmam" része tetszik, mert látszik benne, hogy nem szereted kihagyni a lehetőséget és van önbizalmad.
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom.kinek mi. De én nem nagyon szoktam megállni, van mikor észre sem veszem hogy valaki nekem beszél. A sok kéregető, könyvárus meg ilyenek miatt lepörög.
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
"szia, nagyon szexi vagy és úgy gondolom nagy hiba lenne ha nem szexelnénk. te hogy vagy ezzel?"
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha valaki nem dumál félre, szeretem a közvetlen embereket.A válaszom is egyértelmű lenne, nem húznám a srác agyát, cagy igen, vagy nem.
2010. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ez nem jön be.Olyan általános.Fogadjunk, minden lánynak ezt lököd és olyan bénaságra utal.Nekem azt suggalja,hogy nem tudsz másképpen csajozni és már annyira szertnél,hogy "konkrétan" megmondod a lánynak,hogy bejön nekrd.
2010. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne. Én is az egyenes embereket szeretem. Ha valaki így közeledne hozzám és nekem tetszene akkor nyert ügye van.

21/L

2010. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
"Köpj a seggembe és dugd be az ujjad!"
2010. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Pont, hogy így nem szoktam soha csajozni. Én inkább a "lassan járj tovább érsz" híve vagyok. Csak már annyi ilyen alkalom lett volna, de soha nem használtam ki. Nem állok a tér közepén és forgok mint egy radar, aztán mindenkinek ezt mondom hátha bejön valakinek.
2010. jan. 3. 21:51
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött ez a szöveg...nemtudom az elöttem lévőek miért ennyire frigidek?...ennél normálisabb szöveget hiretelen főleg utcán nem lehet mondani..sztem kedves


17/L

2010. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
szerintem semmi baj nincs ezzel, úgyis elegünk van már a sok töketlenből, nem csajok ?:) ha tetszel neki, úgyse fog tudni nemet mondani :) egy próbát megér .. ha nemet mond .. soha az életben nem látod többet :P
2010. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!